Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Egy 14 éves fiúnak mennyi...

Egy 14 éves fiúnak mennyi alvásra van szüksége, hogy másnap normális legyen meg ne legyen hülye a suliban?

Figyelt kérdés
Hány óra kell alvás egy 14 évesnek?

2012. szept. 2. 20:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ez kuarva egyszerű! Nyári szünetbe mennyit aludtál amikor nem keltett senki/semmi? Én 10 órát! Akkor annyira van szükségem! Ugyanennyi idős vagyok is ugyanúgy kuksim van!
2012. szept. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ha általános sulis, akkor elég 7 is, de ha középsulis, simán 10 is lehet.


Én 12-es vagyok, 9. óta este 9-re már hulla fáradt vagyok, reggel 6-kor kelek.

Mondjuk elég kevés időm van,folyton rohangálok egész nap.

2012. szept. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Még 4 év hosszú és pihentető alvásra :D

Egébként, mint ahogy már a sok hasonló jellegű kérdésnél leírták/leírtam, ez egyénfüggő.

Én 15 vagyok (lány), suliidőben 6-7 órát alszok. De minimum 4-et mindig. Reggel összeszedem minden erőmet, kipattanok az ágyból, nálunk reggel hideg van a lakásban, a vacogás hamar felébreszt. Ha még ezután is álmos lennék (de már talán függővé váltam) iszok egy kávét, mert hiszek benne, hogy ez felélénkít.

A "ne legyen hülye a suliban" nálam nem beszámítható, mert én mindig ugyanolyan állat vagyok, bármennyit alszok.

De vannak ismerőseim, akiknek a 8 óra sem elég.

Régebben én is mindig görcsöltem rajt, hogy jaj, mennyit kell aludnom, de szerintem te is hagyj fel ezzel. Ha álmos vagy lefekszel és kész. Az alvás pihentetősége sem csak az órák számától függ.

2012. szept. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!