Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen gyakra szívjátok...

Milyen gyakra szívjátok babótok orrát? Nekünk majd minden másnap kell, annyira szortyog, normális ez?

Figyelt kérdés
2010. okt. 15. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi mindennap szívjuk,mert teli van és alig kap levegőt!
2010. okt. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én csak akkor szívom,ha náthás és hallom, hogy nagyon tele van.
2010. okt. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én ugy tudom, hogy minnél többet szívjuk annál több termelődik. Én eddig összesen 3szor porszívóztam a babámnak, mert hála istennek mindig nagyokat hapcizik és azzal mindig tisztul neki. Sztem a szervezet legtöbb esetben megoldja ezt a dolgot. Persze biztis van kivétel.

Én nem vagyok a híve ennek.

2010. okt. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A babám 6 hónapos. összesen 3-4-szer szívtam eddig, mert ő csak akkor szortyogott kicsit, amikor meg volt fázva.

Olvastam azAnyák lapjában, hogy anyatejet lehet belecsepektetni és attól ter. módon tisztul.Néhányszor csináltam, egyáltalán nem zavarta, de nem is prüszkölt tőle.

2010. okt. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!