Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek? Szerintetek...

Mit tegyek? Szerintetek normális? Hibáztam de szerintem nem olyan nagyot

Figyelt kérdés

17 éves vagyok 10-re kell mindig hazaérnem de késtem 10 percet mert elment előttem a busz pedig eddig sosem ment de most sikerült.

életembe először ittam alkoholt amit egyből kiszúrtak kaptam két nagy pofont és azt mondták reggel 6-kor ébresztő és wc-t pucolok és 2 hétig semerre se mehetek. életembe először csináltam ilyet tudom hogy igazuk van de annyira rossz h ez történt szerintetek igazuk van?


2012. aug. 21. 22:43
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
89%
Sejtettem, hogy másnapra megenyhülnek, nem követtél el végzetes baklövést.
2012. aug. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
76%
Látod kérdező normális,tisztességes emberek a szüleid ahogyan belőled is ilyen embert faragtak légy nekik hálás,néhány válaszoló túlságosan hosszú pórázra van engedve 13-15 évesen és ez nem jó a szülök nem következetesek és nem elég felelősségteljesek,mindig legyél a szüleiddel őszin te szólj ah késel és szórakozzál nyugodtan,de tudd a főiskola és az egyetem ideje az igazi szórakozás,akkor kezdődik csak az élet bulis része, még 25 évesen is fiatal leszel,és már látom hogy sokkal jobban fogsz járni,mint sok 13-16 éves akik már meg sem tudják számolni hányszor voltak részegek,és hogy a szüleik mennyire nem figyelnek rájuk.
2012. aug. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

mikor én meg nővérem kicsik voltunk akkor anyuék alkoholisták voltak de már több mint 10 éve nem isznak ezért simán megérzik

csak mivel eddig még nem késtem sose nem volt veszekedés mert mikor hazaértem akkor csak be szoltam h itthon vagyok és kész de most meg fönn voltak és vártak az ajtó előtt azért történt meg ez

2012. aug. 23. 22:12
 24/27 anonim ***** válasza:
65%
Én egyetértek. Megszegted az egyezség rád eső részét. Ha kis kihágásokra nem reagálnak keményen, a nagyokat sem tekinted majd komolyan. Szerintem jogos. Fogadd el, hogy hibáztál és viseld méltósággal a következményeit. Legközelebb meg indulj el időben a buszhoz és ne igyál, ha nem volt benne az egyezségben, hogy teheted! A bizalom kétirányú. Ne veszítsd el! NEm éri meg!
2012. aug. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem ez egy kicsit erős.. 17 éves.. az már majdnem nagykorú, tehát ha 10ig vagy elengedve, az nagyjából oké, de az, hogy 10 perc késés és némi alkohol miatt megüssenek, és wc-pucolásra, meg szobafogságra ítéljenek, ez már majdnem röhej. Mi ez? Hamupipőke 2012-es feldolgozás?

A szüleid nagyon fogni próbálnak, holott ezzel inkább ártanak neked, mint használnak.

2012. aug. 26. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

SZerintem a kérdező esete ezerszer jobb mintaz enyemm.

Edigg ck 1-2 szer voltam diszkoban,az is az osztalykirandulason volt. Edigg max 3 szor itamm 2-3 kortty Igazi pezsgőt azt v a tesom ballagasan asszem masodszor vegre valahara eloszor ujevezhettem a baratnomanl akko ez mult evben volt .

Nagyon nem birok ilyen bulikra menni és inni kicsit

A barátnőim a suliban meselik milyen bulikon voltak milyen gyumis pálinkákat ittak.,én meg ck ott álok és halgatok mint a suket hal .

És hidd e ilyenkor elég nagy égés szokott lenni

Szal neked a helyzetet ezerszer jobb

2012. okt. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Elozo vagyok . 14/L

Ja,és nekem itthon semmiféle sminkem nem lehet,SEMMILYEN. Szal...

2012. okt. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!