Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek? Szerintetek...

Mit tegyek? Szerintetek normális? Hibáztam de szerintem nem olyan nagyot

Figyelt kérdés

17 éves vagyok 10-re kell mindig hazaérnem de késtem 10 percet mert elment előttem a busz pedig eddig sosem ment de most sikerült.

életembe először ittam alkoholt amit egyből kiszúrtak kaptam két nagy pofont és azt mondták reggel 6-kor ébresztő és wc-t pucolok és 2 hétig semerre se mehetek. életembe először csináltam ilyet tudom hogy igazuk van de annyira rossz h ez történt szerintetek igazuk van?


2012. aug. 21. 22:43
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
46%

hú, hát szerintem ez kicsit durva... 14 évesen engedtek ki fél 11ig. volt olyan, hogy késtem ( ha hamarabb kellett hazamennem..) de nem volt belőle olyan nagyy ügy. most 15 vagyok, ha megyek buliba (ami nem sűrűn van) olyan 2ig maradhatok. szerintem nagyon durva a te eseted.. 17 évesen ha késel 10 percet.. mondjuk ha tudod hogy ilyenek szólhattál volna nekik.


15/L

2012. aug. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

egy sört ittam nem voltam részeg de egy kicsit feldobott és jó kedvem volt. Ma nem volt wc-é pucolás és mondta apum hogy nem akarta pofont csak megijedt h baj van mert még nem volt ilyen hogy késtem. A büntit feloldotta de a feltétele annyi volt h tesóimat vigyem hnap vmerre h egyedül legyenek anyummal.

én tudom hogy igazuk volt de még is rosszul esett, de probléma megoldva :)

2012. aug. 22. 22:12
 13/27 anonim ***** válasza:
67%
Örülünk.És mennyi idősek a tesóid?Hová mentek?
2012. aug. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
5 és 9 valószínű állatkertbe vagy strandra bár a strandért nem ugrálnak a szülök nehogy baj legyen de reggel majd kiderül
2012. aug. 22. 22:19
 15/27 anonim ***** válasza:
96%

8. vagyok


Ennek nagyon örülök!:) Tudtam én, hogy érezni fogják, hogy az a pofon sok volt! Az egy sör az teljesen rendben van, ezért ők sem haragudnak gondolom.:) Én is mindig vidám vagyok tőle.:)


Biztos rendes emberek a szüleid és te is nagyon tisztességes vagy!:) Élvezd ki azért a fiatalságod, nem tart már sokáig! Máskor pedig ne felejts el telefonálni!:D

2012. aug. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
22%
A szüleid begyöpösödött gyökerek.
2012. aug. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
azok hát azért is szeretem őket :)
2012. aug. 22. 22:24
 18/27 A kérdező kommentje:
te 16-os tudod a begyepesedett jó...
2012. aug. 22. 22:25
 19/27 anonim ***** válasza:
68%
16-os a te szüleid meg csődöt mondtak gyereknevelés terén, pedig lehet megpróbáltak embert faragni belőled, csak lehet, hogy egy ilyen gyökeret, mint te nem lehet faragni. Neked nem ártott volna egy-két atyai pofon!
2012. aug. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 tüptürüptürüpp ***** válasza:

Mindenki hibázhat..

Szerintem túl szigorúak a szüleid. 15 éves vagyok addig maradhatok ameddig akarok, de feltételekkel. Anyával barátnői a viszonyunk és mnident meg tudok vele beszélni, kölcsönösen megbízunk egymásban. Legtöbbször, ha kinntvagyok pl. így szünetbe 1-2x hetente este akkor is max. 11re hazamegyek. Egyébknét felhívtad szüleidet, hogy késel?! Már majdnem felnőtt vagy..nagyon félthetnek szüleid. Én is ittam már alkoholt 1x-2x, anyáék tudnak róla, de sohasem voltam még részeg, max. jóérzésig ittam. Itthon ha pl. valakinek szülinapja/névnapja van vagy pl. csak grillezünk megiszok egy sört velük. :) Hogy szúrták ki, megérezték?? Ők nem szoktak néha inni? Anya engem 7 éves korom óta nem pofozott meg, és akkor aztmondom, hogy igenis megérdemeltem. DE: egy 17 éves kamaszlányt nem hiszem hogy pofozással kellene "megnevelni", főleg egy ilyen miatt. Nyáriszünet van. Otthon szoktál nekik segíteni? TE erre mit mondtál, mikor elmondták a büntetésedet?!:O

Szerintem nincs igazuk a szüleidnek, mert nem nevelhetnek burokban 17 évesen..

15/L

2012. aug. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!