Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért nincs barátom? A fiúk...

Miért nincs barátom? A fiúk csak a vékony, csinos lányokra buknak?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy én nem vagyok egy vékony lány, kicsit husis vagyok. Meg nem is vagyok az a divatbaba beállítotságú. Kicsit extrémebb a kinézetem. Nem hordok szoknyát, nem sminkelek (néha kis szemceruza, de az inkább csak ha valami alkalom van). Színes melírok vannak a hajamba, egyik oldalt fel van borotválva. Tetoválásom van , plusz tervezem őket. Amúgy életvidám kamasz vagyok. De sose volt barátom és a fiúk rám se néznek. Szerintetek miért? Pedig nem vagyok goromba. Kedves, vidám vagyok. Nem szoktam nőiesen öltözködni. Nem iszok, nem cigizek. Buliba vagy 1-2x voltam akkor is hamar leléptem mert nem jött be a dolog.
2012. aug. 4. 12:19
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Na, a nagyon csinos lányok meg amiatt panaszkodnak hogy mindenkinek csak "arra" kellenek!:)


Egy dolog, ami nagyon fontos, az a kisugárzás. Annak a nőnek van jó kisugárzása, aki megéli a nőiségét, ismeri és szereti saját magát, van önbizalma. Nekem picit a leírásod alapján úgy tűnik, mintha lázadnál valami ellen, és ezt kívülről kevésbé nőies külsővel fejeznéd ki.

Szeretsz nő lenni? Nem feltétlen a szoknya és a smink tesz nőiessé! Hanem az, amit belül érzel, megélsz.

És egyet ne felejts el. A fiúk nőt akarnak, a nők pedig férfit!

Te mit szeretnék kifejezni a tetkóval és a hajaddal?

2012. aug. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:

Jó dolog ez, hogy így leírtad amit érzel.

Azok a "barátnőd" akiknek már több barátja is volt ennyi idősen... hát nem biztos, hogy te is azt szeretnéd amit ők. Úgy tűnik, hogy ez inkább csak kérkedés a részükről. Szerintem ne foglalkozz velük, semmmiképpen se az legyen a mérce. Nekem is van lány barátom, akiket tényleg a barátomnak nevezhetek, kettő. Az egyiknek van rendes kapcsolata is. A másiknak nincs, mégsem faljuk fel egymást :D


Igazából ha engem kérdezel, a leírás alapján nagyjából elképzellek, akkor az bejövős :D Mert ha úgy vesszük én soha sem szerettem ezeket a felületes dolgokat, mint a kiló smink, szoknya, meg csilli-villi ruhák (na jó egy alkalmi szűk szoknya, harisnyával... azért az jól néz ki, bolond aki szerint nem :D ). Szóval ilyesmikre gondolok és hasonlókra. Az őszinte lányokat szeretem, és az idők során azt vetem észre, hogy az öltözék sokatmondó ezzel kapcsolatban. Szóval az "egyszerűbb" öltözék alatt egyszerűbb ember van általában, aki nem színész, nem álságos, hanem őszinte és érzékeny. Valahogy így képzellek el téged is, bár még csak 16 éves vagy ha jól láttam, szóval még változhat a dolog. Ha gondolod, dobj egy privátot és beszélhetünk még. Most így hirtelen ennyi jutott eszembe. Légy jó és sok sikert kívánok, hogy megtaláld az igazit! (azt nem teszem hozzá, hogy mielőbb, hiszen van még időd bőven ;)

2012. aug. 18. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!