Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért nincs barátom? A fiúk...

Miért nincs barátom? A fiúk csak a vékony, csinos lányokra buknak?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy én nem vagyok egy vékony lány, kicsit husis vagyok. Meg nem is vagyok az a divatbaba beállítotságú. Kicsit extrémebb a kinézetem. Nem hordok szoknyát, nem sminkelek (néha kis szemceruza, de az inkább csak ha valami alkalom van). Színes melírok vannak a hajamba, egyik oldalt fel van borotválva. Tetoválásom van , plusz tervezem őket. Amúgy életvidám kamasz vagyok. De sose volt barátom és a fiúk rám se néznek. Szerintetek miért? Pedig nem vagyok goromba. Kedves, vidám vagyok. Nem szoktam nőiesen öltözködni. Nem iszok, nem cigizek. Buliba vagy 1-2x voltam akkor is hamar leléptem mert nem jött be a dolog.
2012. aug. 4. 12:19
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
50%
Hát, attól függ, mennyire vagy túlsúlyos. Én is ismerek olyan lányokat, akik kb. egyforma súlyúak, az egyik bejön viszonylag, a másik meg olyan mint Jabba, kezet nem fognék vele. Az sem mindegy, milyen magas vagy, jobban eloszlik kinézetre, ha magasabb.
2012. aug. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
160-165 cm és 57 kg
2012. aug. 4. 14:18
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Ez túlsúly? Viccelsz? Ez szerintem pont jó lehet... Nekem tetszenek a kicsit vastagabb lányok is, de van egy határ.


19f

2012. aug. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Édes lányom (ne haragudj ezért, és 37 éves vagyok), ne keseredj el ennyire!

A leírásod alapján valóban kedves, visszahúzódó, szerény leányzó lehetsz. Biztosan meg fogod találni a párod, mint ahogy mindenki!

Az ember kinézete szinte mindegy, a leendő párod úgy fog szeretni és tisztelni, ahogy vagy. Ennél alább ne add!

Nem azt mondom, hogy nem kell változni, de ezt ne a divatot vedd figyelembe, hanem saját magadat.

Nekem kicsit ellentmondásos ez a szerény belső, és a vagány külső. Költői kérdés: a tetkó és a felnyírt haj valóban ugyanaz, mint ami belül TE vagy?

Hidd el, hogy ha a külsőd azt mutatja, amilyen belül vagy, ez az összhang önbizalmat fog adni, és meglesz a pozitív kisugárzásod is, amire mindenki bukik :-D Ha belül visszahúzódó vagy, kívülről meg mást akarsz mutatni, akkor folyton erőlködnöd kell, hogy a belsődre rákényszerítsd a külsődet. Ez felesleges.

Elárulom, hogy - közel sem vagyok hibátlan - de nem tartom magam csúnyának. Visszanézve a képeket a te korodban kifejezetten vékony, csinos voltam, mégsem volt barátom 18 éves koromig. Nálam is pont az volt a probléma, mint nálad.

Változtattam ezen. No nem a szoknyán, mert máig a fiús, sportos huhákat kedvelem, nem sminkelek (gyerek mellett úgyis felesleges, mert elkeni rajtam :-)) Most már lassan 17 éve vagyok együtt a párommal, 3 éve össze is házasodtunk, mert gyereket akartunk, egy kétéves gyerkőc anyukája vagyok és kistesót tervezünk. Szeretjük, tiszteljük egymást.


Meg fogod találni a párod! Puszillak drága! :-***

2012. aug. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Na és látod? 13-asnak méris tetszel :-)))
2012. aug. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, aranyosak vagytok! :)

Csak látom, hogy egy csomó barátnőmnek van barátja, vagy volt. Meg sok fiúval jóba vannak. És kicsit rosszul esik, hogy rám meg rám sem néznek a fiúk.

2012. aug. 4. 14:51
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
én csinos vékony vagyok mégsincs barátom.ha valaki igazán szeret akkor elfogad úgy is ha kicsit husis vagy.amugy mostanság divat leet lenézni a sovány lányokat elég sokmindenkinek. :)
2012. aug. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
A fiúk a nőies csajokat szeretik, nem kell ehhez cicababának lenni, lehet alternatív stílusod, de öltözz nőiesebben, extrémebb cuccokból is vannak szexi, nőies darabok. Ha felnyírt haj sem épp nőiességet sugall. Legalább ezeken változtass ha tényleg pasit akarsz. Na meg hogy próbálkozol? Ahhoz hogy találj valakit csak el kellene járnod valahova néha. Nem tudom, én például rock kocsmába jártam, nekem az jön be. Ismerkedned kell. A pasik nem fognak házhoz jönni. Gyakorlatilag azzal amilyen most vagy inkább elijeszted őket magadtól, nem pedig vonzod. Vagy változol, vagy maradsz egyedül még egy darabig. Ez már a te döntésed. Később mondjuk úgyis kinövöd ezt a stílust és akkor könnyebb lesz.
2012. aug. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Az 57 kilogramm neked hol túlsúly?? :D

Jajj te csaj :D

Ne már :D

2012. aug. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Szia,én is kb. ugyanezekkel a paraméterekkel bírok:) (160cm, 57kg, sidecut, mondjuk én magát a nyírást festem, de van hogy azt se, tetoválni tanulok és tervezek is nem egyet:D)

És ilyen külsővel bizony meg kell tanulni élni:) A pozitív kritikát mosolyogva köszönd meg, a negatívra pedig reagálj viccesen. De így, hogy több ember megszólít, több embert is ismerek meg, több lehetőség nyílik a barátkozásra is, csak nyitni kell. A szoknyát pedig szintén lehet alternatívan csinálni. Mosolyogj sokat:) Az pedig külön király, hogy nincs káros szenvedélyed.A buli pedig szerintem az elején mindig kicsit feszült, de egyszer próbáld meg, hogy maradsz és sodródsz a többiekkel. Egyszer ki kell próbálni:)

15L

2012. aug. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!