Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljunk a kamasz fiunkkal?

Mit csináljunk a kamasz fiunkkal?

Figyelt kérdés
A férjemnek a húgáék gazdagok.Az a koma akivel együtt van,egy nincstelen volt.Az apja alkoholista,az anyát nem ismerte.Amikor meg ismerkedett a férjem húgával,lyukas cipőben járt,és mindene egy katasztrófa volt.Ami a lényeg,volt egy családi ebéd és ők is megvoltak híva.És beállítottak egy tizenmilliós autóval,azt tudtuk hogy jól megy nekik,de azt nem gondoltuk hogy ennyire.A kezdetektől utáljuk ezt a komát,mert beképzelt.Azóta veszekszünk a fiunkkal,hogy nem volt neki semmije,a társadalom szégyene és az is marad.17 éves volt amikor meg ismertük,és mondtuk neki hogy lyukas cipőben láttuk először,és azt válaszolta rá,hogy lehet ő neki volt,lyukas cipője,de nektek meg ilyen autótok nem lesz soha.Az apja sem bír vele.Többe nézi ezt a komát.Mit csináljunk?
2012. aug. 1. 19:57
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
89%

Kedves kérdező,már ne is haragudj,de te nem vagy normális!Azt megértem,hogy nem helyesled,hogy a rokon a fiadat elámítja a drága autóval,meg ki tudja még mivel,persze emögött is ott az irigységed,mert ugye,ahogy a fiad is megfogalmazta,nektek soha nem lesz olyan autótok,mint annak a rokonnak.A dolognak ez a része még valahol érthető is,hogy rosszul esik neked,hogy a fiad többre tartja azt az embert,mint téged,viszont ezt nyugodtan betudhatod annak,hogy a fiad még túl fiatal és elvakítja a pénz,a luxus stb.nem tudja még,hogy mik a valódi értékek az életben.

A dolog másik része viszont elképesztő számomra!Téged megesz a sárga irigység,azért mert ez az egykor csóró rokon,mára többre vitte,mint ti.Ha normálisak lennétek,te is meg a férjed is örülnétek annak,hogy a férjed testvérének ilyen jól megy sora.Ti viszont irigykedtek,gyűlölködtök.Ahhoz meg inkább nem is fűzök semmit,hogy őt hibáztatod,amiért 4 éves korában elhagyta az anyja,az apja meg alkoholista volt....Hát mondhatom nagyon gáz a viselkedésetek,de tudod mit meg is érdemlitek,hogy most a képetek előtt lengesse pénzét ez a hapsi,meg,hogy elcsábítsa a fiatokat,mert tudod,úgy szokás mondani,hogy:"kölcsön kenyér visszajár".Régen,amikor ő volt csóró,szakadt cipőben,kopott nadrágban,rossz motorral,akkor kigúnyoltátok,kinevettétek,hát most fordult a kocka,mellette ti vagytok a csórók és teljes mértékben meg is érdemlitek,hogy ezt éreztesse veletek!

2012. aug. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
83%

utolsó írta le a legjobban. nem kell megsértődni, te tetted ki a kérdést, most jönnek a válaszok.

nem arról van szó, h a "koma" milyen jól csinálja és milyen jó ember... lehet, h mocskos pénzből vitte sokra, nem tudom. de tény, h ez az irigység részetekről súlyos, és a fiatok ez ellen lázad!!! szerintem nem is gondolja komolyan azt, h a komával szimpatizál, vagy ha igen, akkor is hirtelen fellángolás az egész, sokkal inkább titeket cukkol vele!! mindezt azért, mert őneki is ciki, h ti hogy viselkedtek ezzel a komával direkte és indirekte egyaránt! ő már nagyfiú, látja a hibáitokat!


próbáld ki azt, h elkezdtek a férjeddel együtt nem mondani többet rossz dolgokat a komáról a fiatok előtt. nem szidjátok többet, sőt, ha szóba kerül, normális, felebaráti szeretetről tanúskodó megjegyzéseket tegyetek róla. egy idő után nem fogja többet magasztalni őt előttetek. mert nem lesz már miért.

2012. aug. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

Ezt kaptam,végre egy értelmes ember.


Az üzenet küldője:

Az üzenet címzettje: Ismeretlen válaszoló

Az elküldés időpontja: ma 09:55

Az üzenet oka: A kérdésre írt válasz: Mit csináljunk a kamasz fiunkkal?

"Persze,ott senki sem értett velem egyet mert nem látja át senki,hogy miről van szó,de most itt a fiamat is befolyásolja."

Az üzenet szövege: Ne haragudj, hogy priviben írok, de már agybajt kapok ezektől a szuper véleményektől és javaslatoktól. Én vagyok az, aki türelemre intett és két válaszomnál is nagyon lepontoztak. Ha akartok, akár becsületsértését is feljelenthettek. De: nem vagyok fiatal, sokat láttam és nem tudom elhinni, hogy valaki olyan mélyről, amit a sógorotokról írtál tisztességes úton ilyen rövid idő alatt megszedi magát. Nagyon óvatosan és körültekintően próbáljatok hatni a fiatokra, vigyázzatok rá. Én felneveltem két gyereket, a hét unokámból kettő van most abban a korban, amikor a srácok nagyon fogékonyak az ilyen "menő" rokonokra, ismerősökre. Nagyon nehéz, főleg a lányom esetében, akinek öt fia van. Mi is sokat hadakozunk a srácokkal és a nagyon sok türelem ellenére is csak apró eredményeket tudunk elérni. a közmondás szerint "Aki időt nyer, életet nyer". Ezért hangsúlyozom a téma óvatos közelítését, a türelmet. Közben megy az idő, a fiatok is újabb és újabb tapasztalatokat szerez és - ha nektek nem is fogja bevallani - de valószínű, hogy változik a véleménye. sok türelmet és jó egészséget kívánok nektek. J.

2012. aug. 2. 15:45
 24/29 anonim válasza:
89%
Na és? Mit kezdjünk vele? A véleményem változatlan: te egy önző, irigy, nagyon alacsony intelligenciájú pics@ vagy! Gondolkodj el azon, amit a 99% írt!
2012. aug. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
72%

kérdező, azt egy szóval sem említetted, h attól félsz, a fiad a koma révén rossz társaságba keveredhet. ezt még a sorok közül sem kihallani. nem, te dühös vagy és csalódott, amiért egy általad megvetett, lenézett "rongy" ember magasra kapaszkodott, az a kérdésben mindegy, h hogyan, és a fiad bálványozni kezdte.

szóval most lehet jönni azzal, h valaki priviben mekkora ász ötletet adott... ő leírta azt,amire a téma kapcsán elfantáziált, vszeg személyes tapasztalat is áthatotta. ne állítsd szembe a többi válaszolóval, akik a kérdésedre!!! válaszoltak, konkrétan.


amúgy a pics@ meg a hasonló alja beszólásokat nem értem. miért is? ez nem emeli, inkább süllyeszti a színvonalat.

2012. aug. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim válasza:
72%
Színvonal ide, színvonal oda, a kérdező jellemét figyelembe véve, a pics@ még nagyon is finom kifejezés rá!
2012. aug. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
29%
OFF: Tisztelt válaszolók! Nem kell itt süllyeszteni a színvonalat, mert az már úgyis a ............. Csak az nem értem, hogy a moderátorok miért tűrik és miért engedik ezt a stílust? Itt az emberek komoly kérdésekre komoly válaszokat várnak, de sok esetben sajnos hiába.
2012. aug. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:
70%
Ez a kérdező tényleg komoly, komoly elvekkel! Hányinger!
2012. aug. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
79%
Ja, és néhány jókora pofont is megérdemelne, hogy észhez térjen!
2012. aug. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!