Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Egy 12 éves gyereknek mi a...

Egy 12 éves gyereknek mi a megfelelő szülinapi ajándék?

Figyelt kérdés
2009. júl. 14. 16:11
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
10%

Úsisten ne menyjetek vele a moziba vigye a barátját, mert cikinek fogja tartani, hogy vele mentek és legó nem 6 éves jesszusom szegény sajnálom ha ilyen anyám asszony katonája!! Mi lessz később???

12/L

2009. júl. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

miből gondolod utolsó válaszoló hogy anyámasszonykatonája?


na de: szerintem a számítógépes játék jó ötlet! vagy esetleg ha van kedvenc foci vagy kosárlabda csapata esetleg vehetnétek valami mittudom én mondjuk ronaldós pólót neki vagy Cleavlendes atlétát vagy ilyesmit esetleg még valami... hát... valami kis mütyürkével amit szeret! vagy egy mp3 lejátszó... (mondjuk az utóbbit nemigen ajánlom)


Red John(ez a felhasználónevem!)

2009. júl. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
60%

Szia!

13 éves lány vagyok:

Üzzeném a 12 éves leányzónak: Miért lenne ciki?Ezt full nem értem annyira idegesít,hogy jajj ezt ne ez ciki már nekem.Meg ilyenek és épp ezért vannak,gondba a szülők.. mikor ajándék kell.Nem értem mi abban a ciki,a szüleid a cikik?Hát ha nekem ilyen lányom lenne,hogy szégyel hát elégggé elszomorodnék.Szerintem nem ciki,nem gáz.Jó az tény,hogy legót ne vegyél,mert már a 9 éves gyereknek nem kell,de egyébként már gondolom megvetéttek az ajándékot.Mit kapott?Tetszett neki?

2009. júl. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
kapott 2 játékot és egy másik irányítót a géphez amivel tud a testvérével játszani
2009. júl. 22. 10:48
 15/23 anonim ***** válasza:

Az jó!

És örült neki

,

2009. júl. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
igen ,nagyon :)
2009. júl. 23. 11:19
 17/23 anonim ***** válasza:
Én mp4-et kaptam meg egy 5 napos utazást Erdélybe.
2009. júl. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:

Egy FÉG LG44 légpuska :))))

(Imádom azt a 40 éves örök vasat még most is :PPP!!!!)

2009. dec. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:

Elnézést,de az utcsó hozzászólásra érdeklődnék,hogy a hozzászóló tudna -e nekem segíteni?Én is vásárolnék a fiamnak egy FÉG LG44 légpuskát!Esetleg az eladó cimét,nevét nem tudná-e megmondani(hátha van még neki)vagy az övét nem adná-e el?

Köszönöm

2011. febr. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
a címem:berkuta@citromail.huEsetleg más tipusú légfegyver is megfelelne-a gyerek mindenképp FÉG LG-44-et szeretne,de sehol nem tudunk venni neki.köszönöm.Nagy Rózsika
2011. febr. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!