Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elengedjem a fiamat 17 évesen...

Elengedjem a fiamat 17 évesen a hajógyári szigetre?

Figyelt kérdés
pár barátjával le akar menni a hétvégén hajógyárira és nem tudom h elengedjem-e... szokott bulizni járni már kb másfél éve. kb 2-3ig szoktuk elengedni. nagyon veszélyes a hely?

2012. júl. 19. 22:56
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Hát, 17 évesen tiltani ne tiltsd, de beszéld meg vele, hogy az veszélyes hely.
2012. júl. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim válasza:
Ha megbízol benne és tudod, hogy kikkel megy, akkor nyugodtan. Mások is elengedik a vele egyidős gyereküket. Ráadásul fiú :) Aki nem akar drogozni nem fog, egy fiú italába semmit se tesznek. Ha pedig többen mennek nem hinném, hogy bántanák, persze bárhol bárki beleköthet de ez minden szórakozóhelyen benne van a pakliban
2012. júl. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 Alaque ***** válasza:

"lehet sportot csinálni abból, hogy valakit hova engednek 17 évesen és hova nem, amikor jövőre a világban oda megy, ahova akar... de szerintem a nevelés célja a felkészítés a nagybötűsre... és ez az utolsó év, amikor még lehet ésszerű megkötéseket tenni, pl. hogy csak társaságban, esetleg legyen köztük +18 (egy évvel idősebb:)) is, akármi."


Ennyi. Nincs miről beszélni a továbbiakban. Te is voltál fiatal, tudod, hogy ha máshová elengeded, akkor is oda fog menni, ha akar, aztán majd hazudozik, hogy itt volt, ott volt. Nekem volt egy barátnőm, mikor 19-20 éves voltam. 17 éves volt, majd' másfél évig jártunk, ezalatt az első fél-háromnegyed évben nem engedte neki az anyja, hogy nálam aludjon. Nem tudom, azóta tudja-e anyuka, hogy a kislánya nem a nagymamájánál és a legjobb barátnőjénél aludt felváltva minden héten. :) Az anyján kívül mindenki tudta: a nagymama, a nagynéni, a legjobb barátnő, az unokatesó, a külön élő apa - szerintem még a szomszédnéni is.


Egy szó, mint száz: tiltani fölösleges fiút is, lányt is. Ha félted, beszéld meg vele. A tiltás csak hazudozást, bizalmatlanságot szül. Részéről hazudozást, mert úgyis elmegy, ha akar, részedről meg bizalmatlanságot, mert nem tudod, hogy most vajon elment-e vagy nem, ugyanis te is tudod, hogy megy, ha akar.


Persze ez csak az én véleményem. :)

2012. júl. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
87%

Érdekes, nemregiben volt egy hasonló kérdés, csak ott lány akart menni szórakozni.

97%-ban hőbörgő, "inkább a tanulj"választ kapott, egyesek már zárdába akarták zárni...középkor.

2012. júl. 28. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Hát, mindenképpen érdemes leülni vele és megbeszélni, hogy nagyon vigyázzon. Tiltani nem érdemes, azzal csak ártasz a kapcsolatotoknak és úgyis odamegy, ha akar.
2012. júl. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim válasza:
Mond meg neki hogy veszélyes,tényleg az,jobb ha nem megy oda.De te legalább aggódsz,nem úgy mint a sok barom felelőtlen szülő aki elengedi oda a sokkal fiatalabb gyerekét.
2012. júl. 30. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Nagy dilemma, én nem merném elengedni a gyermekemet, mert tudom mi folyik ott! Viszont egy 17 éves fiú, már majdnem nagykorú, ha drogozni akar tud máshol is nem csak a legdrogosabb helyeken! Ha megbízol, és a barátaiban(!!!) akkor engedd el nyugodtan. :)
2012. júl. 31. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 Alaque ***** válasza:
Na es elengedted vegul?
2012. júl. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim válasza:
Nem veszélyes, most meg hogy rászálltak, főleg nem. Amúgy a híd után fémkereső kapuk vannak, és ott személyit fognak tőle kérni, szal 18 év alatt esélytelen a bejutás.
2012. aug. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim válasza:
Itt nem csak arról van szó hogy drogoznak,az egész egy szar.Lehet hogy nem lesz drogos a fiad,ami jó,de ha sokáig oda jár torzulás következhet be a személyiségében.
2012. aug. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!