Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elengedjem a fiamat 17 évesen...

Elengedjem a fiamat 17 évesen a hajógyári szigetre?

Figyelt kérdés
pár barátjával le akar menni a hétvégén hajógyárira és nem tudom h elengedjem-e... szokott bulizni járni már kb másfél éve. kb 2-3ig szoktuk elengedni. nagyon veszélyes a hely?

2012. júl. 19. 22:56
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
Nem egy olcsó hely, úgyhogy ne 2000 Ft-ot adj neki, de egyébként elmehet.
2012. júl. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos engem egyszer "meglepiből" elvittek oda ismerősök pár éve, igaz lány vagyok, de amit ott láttam.... Soha többet a közelbe se mentem. Szerintem ne engedd a fiad, haverokkal se. Sőt néha a haverok csak rontanak. Én semmiképp nem engedném a gyerekem az biztos.
2012. júl. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
Nézd előző, nem biztos, hogy a kérdező fia ugyanaz a lelki alkat, mint te... és hát lehet sportot csinálni abból, hogy valakit hova engednek 17 évesen és hova nem, amikor jövőre a világban oda megy, ahova akar... de szerintem a nevelés célja a felkészítés a nagybötűsre... és ez az utolsó év, amikor még lehet ésszerű megkötéseket tenni, pl. hogy csak társaságban, esetleg legyen köztük +18 (egy évvel idősebb:)) is, akármi.
2012. júl. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
A 12es vagyok. tudom hogy nem mindenki egyforma, de nekem tulajdonképp az arcomba nyomták a drogot.És mivel nagyon is rendben volt a lelkiállapotom, ezért nem a toxikologián töltöttem az éjszakát. Szerencsére volt elég eszem, és sose mentem oda többet. De akik engem oda levittek, őket nem részletezném.... "benn ragadtak...."
2012. júl. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
Na ya, ez a lehetőség bbenne van a pakliban utolsó, de ez a lehetőség jövőre pont ugyanúgy benne van... rég megette a fene, ha valakit az tart távol a szenvedélybeteggé válástól csak, hogy nem engedik oda...
2012. júl. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
elég drága hely. és az egész sziget egy nagy drog tanya.. de egyébként maga a szórakozóhelyeken 500millió biztonsági őr van,bele néznek a táskákba,stb.. ja és tudomásom szerinte be sem mehet 18 év alatt,mert személyit kérnek. tavyl még így volt mikor voltam utoljára.. viszont inkább a lányoknak veszélyesebb,mint a fiúknakszval ha megbízol benne engedd el.
2012. júl. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
szerintem,ha értelmes és komoly haverjai vannak akik odafigyelnek egymásra és nem abból áll nekik a buli,hogy leisszák magukat és fetrengenek,akkor szerintem elengedheted.
2012. júl. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
Elengedheted, de előtte mondd meg neki, hogy most bízol benne, meg abban, hogy nem fog semmi hülyeséget csinálni. És becsülje meg a bizalmat, mert ha eljátssza, akkor elveszik.
2012. júl. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
Én nem engedném, majd ha 18 éves lett. Azok a szórakozóhelyek 18 éven felülieknek vannak, majd ha annyi idős lesz akkor mehet, addig meg maradjon azoknál a helyeknél, ahova be is engedik.
2012. júl. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
Szerintem ne engedd el. Mondd, hogy menjenek máshová, ajánlj más szórakozó helyet. Ott a drogkereskedés is nagy (dizájnerdrogok stb) maffiózók is vannak ott, az nagyon veszélyes hely.Máshova engedd
2012. júl. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!