Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 14-15 éves kamaszok! Egy...

14-15 éves kamaszok! Egy héten átlagosan hányszor mehet át hozzátok/mehettek át a pasitok/hoz, barátnőtök/höz?

Figyelt kérdés
Akivel több mint fél éve együtt vagytok . Nem egy faluban/városban laktok. Illetve Ti hányszor engednétek a gyerekeiteknek?

2012. jún. 27. 17:20
1 2 3 4
 21/31 anonim válasza:
77%
Szia, 15 eves lany vagyok a baratom 17, mar aludtam eleg sokszor nala, es nap mint nap talalkozunk, az edesanyja engedekeny, es szinte mindent meglehet vele beszelni.8 honapja vagyunk eggyutt, es ezido alatt a leghosszabb ido 2 nap volt h nem lattuk egymast. Szerintem a kerdesed a szulo bizalmatol fugg, anyukam nem tul engedekeny, de mikor megismerte a baratom, es edesanyjat, szinte mindent megengedett vele kapcsolatban, egyszeruen vivjatok ki a bizalmukat, es lassan a kapcsolat is veluk egyre felhotlenebb lesz.:)
2012. júl. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
szerintem meg felelőtlenség egy 15 évesnek engedni az együtt alvást...
2012. júl. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti: Köszönöm a választ,próbálkozunk : ) Maradjatok sokáig együtt :)


Utolsó : Vannak még felelősségteljes fiatalok is .(:

2012. júl. 2. 09:41
 24/31 anonim ***** válasza:
57%

Szia!


Nekem volt olyan,hogy a barátnőm szülei 2 napig odavoltak, és egész nap együtt voltunk. Egész nap hancúroztunk stb.

A szüleit nagyon jól ismerem ő is az én szüleimet.

Szinte minden nap elengednek hozzá.

Ő a másik faluban lakik erdős részen, motorral,vonattal, vagy mozdonnyal apukám vasutas.Szoktam hozzá átjárni, kb.:10km-re van tőlünk. Volt olyan, hogy az egyik iskolai ünnepség után vonattal kísértem haza. Amikor megérkeztünk a vasútállomáson egy gyönyörű új MÁV-TRAKCIÓS mozdony állt bent , apukám volt éppen a forgalmista az állomáson, mondtam neki ,hogy megmutatom , a barátnőmnek ezt a mozdonyt, a több meg már nem ide tartozik ,hogy mit csináltunk.

Volt olyan ,hogy amikor még iskolába jártunk, kiszívtuk egymás nyakát és takargatni kellet.

Ő is át szokott jönni bár ritkában.



Már 1 éve járunk megbízunk egymásban.


14/F

2012. júl. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
én már 23 vok,nem tini,de én nem mehettem sehova 16 éves koromig, a bnőm se jöhetett át....ha a szüleid nem engednek,csak féltenek...nézd meg a mai kamaszokat...14 évesen holt részegen fetrengenek,, mindenkivel összefekszenek,te ne legyél ilyen...ráérsz...
2012. júl. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti : Értem,örülök ,hogy ti átmehettek egymáshoz minden nap.:D


Utolsó : Tudom , nem leszek olyan,mert ismerem a fajtáját. : )

2012. júl. 3. 17:36
 27/31 anonim válasza:
Én 15 éves vagyok, most van először barátom. Lassan egy éve vagyunk együtt, nagyon jól ki jön a szüleimmel. Volt már,hogy itt volt nálunk mire hazaértem, eljött egy kávéra meg beszélgetni anyuékkal, míg hazaérek. Suli időben hétvégén találkoztunk 2x (péntek,szombat) és a szüleim vittek el hozzá, jöttek értem. (Nem egy városban élünk) Most,hogy nyár van,biztosan többet fogunk találkozni, bár szerintem a heti 3-nál fogunk maradni. Együtt alvást még nem engedik!
2012. júl. 4. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó neked is!:)
2012. júl. 4. 09:51
 29/31 anonim ***** válasza:

# 24

Én vagyok az a válaszoló


Jövőre a barátnőm kollégista lesz, a megye legerősebb gimnáziumában, abban annyit kell tanulnia,hogy nem is lesz rám ideje, vagy csak alig.


14F

2012. júl. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
Hát igen,a suli . De ha erős a kapcsolatotok,akkor együtt maradtok!
2012. júl. 4. 12:21
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!