Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mennyit szoktatok tanulni...

Mennyit szoktatok tanulni átlagosan? Illetve hogy osztod be az idődet?

Figyelt kérdés
kort, nemet és azt h milyen suliba jártok :D köszke:D
2011. okt. 2. 14:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%
Reggel 8-tól este 6-ig iskolában vagyok, utána korrepetálni szoktam 8-ig, így nincs időm tanulni, elég, ha órán figyelek. 4,8-as átlagom van, főiskolán, tanító szakon. 22 éves lány vagyok.
2011. okt. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Úristen ilyen sokat suliba lenni én megőrülnék :/ és egyáltalán nem tanulsz otthon?
2011. okt. 2. 14:14
 3/19 anonim ***** válasza:
80%
Reggel 8-tól 3/4 2-ig vagyok suliban. Hazaérek, eszek, utána tanulok fél órát. Ha TZ-re készülök, vagy több mindent kell tanulni, akkor 1 órát.
2011. okt. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
80%
Utolsó vagyok, ezek lemaradtak: 15/L, angol előkészítős osztályba járok. Amúgy kb. 4,7 az átlagom. Általánosba is ugyanennyit tanultam, és hasonló jegyeim voltak, mint most.
2011. okt. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
78%
Maximum 2 órát tanulok egy nap, ha témazárót írunk, akkor előre szoktam készülni, 5-ös átlagom van(ne nézz strébernek). Gimnáziumba járok, 14/L.
2011. okt. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
:))
2011. okt. 2. 15:56
 7/19 anonim ***** válasza:
82%

Gimibe járok,bejárós vagyok és lehetetlen leírni minden napomat,mert néha én is alig tudom megérteni így csak nagy ívben írom le.

Reggel 6-fél7 között kelek,rohanok a buszhoz,buszon átnézem az anyagot. Rohanok be a suliba általában fél3-kor végzek,mikor tudok megkajálok mikor nem akkor nem és este 8-9 között hazaesek,tusolok és tanulok,hajnalban meg még gépezek egy kicsit és így tovább.

Vagy rajzom van,vagy angolom,matekom,táncom vagy angol előkészítőm(angol középfokúra) vagy verseny táncom.

15L nem tudnám neked leírni normálisan..


Az átlagom 4-5 között van.. matek,fizika,kémia nem nagyon megy a többi mind jó.. de 4,4 alatt nem voltam még soha év végén..és 2 éve gimis vagyok (kisgimis)mostmár nagy.. :D

2011. okt. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
79%
Ahány nap, annyi féleképp megyek és jövök szóval mindig másképp...általában 5 körül érek haza, 1 nap fél 4-kor, ilyenkor többi időm van tanulni. Ha 5-kor érek haza, akkor max. 7-kor befejezem a tanulást, szóval nagyon max. 2 óra, de átlagosan 1. Ha nagyon durva napom van másnap akkor persze többet, meg hétvégén is általában többet tanulok. 17/L gimi
2011. okt. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
73%
általános suli8, 8.o osztály 1-2 óra
2011. okt. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
78%

Gimibe járok,reggel 8tól fél3ig suliban vagyok,negyed 4re érek haza.Negyed4től-4ig pihenek,eszek.4től-6ig(néha 7ig,attól függ,hogy milyen napra készülök és hogy mennyi a lecke)tanulok.Utána előkészitem a cuccaimat másnapra,eszek,zuhanyozok.Ezt kb. 8ig,és azután netezek/tévét nézek,10kor megyek aludni.Jó tanuló vagyok:kb.4,7 az átlagom. :)

15/L

2011. okt. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!