Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 14-15 éves kamaszok! Egy...

14-15 éves kamaszok! Egy héten átlagosan hányszor mehet át hozzátok/mehettek át a pasitok/hoz, barátnőtök/höz?

Figyelt kérdés
Akivel több mint fél éve együtt vagytok . Nem egy faluban/városban laktok. Illetve Ti hányszor engednétek a gyerekeiteknek?

2012. jún. 27. 17:20
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen volt először barátom. Egy héten egyszer mentem hozzájuk én délután, egyszer meg ő hozzánk (mindig voltak otthon szülők, tesók is). Általában péntek-szombat, ezen kívül még egyszer találkoztunk hét közben 1-2 órára. Nem aludtunk egymásnál, de nem is kértük ezt a szüleinktől, eszünkbe sem jutott hogy együtt aludnánk. Csak csókig jutottunk, de fél évig tartott. Jó emlékeim vannak róla. :)
2012. jún. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
66%

Már miért élné ki magát valaki, ha 16 évesen veszíti el a szüzességét? Mikor kéne? 25 évesen, házasság után?


11 hónapja vagyunk együtt, szinte mindennap találkozunk, heti 1-3 alkalommal együtt is alszunk. Legtöbbször nálunk vagyunk, de sokat is mászkálunk. :)

17/l

2012. jún. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
31%
Kedves utolsó nyilván szüleid nagyon engedékenyek,hogy együtt aludhatsz vele úgyhogy még egy éve sem vagytok együtt,mellesleg nem értem miért gondolják sokan hogy vagy 14-16 között veszítse el valaki mert utána már "öreg" lesz hozzá,ezt csak azok mondják akik már széttették a lábukat ilyen fiatalon,semmi gond nincs azzal ha 18-20 évesen él először szexuális életet,sőt Ő jár jobban
2012. jún. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenki válaszát. Szerintem mindenkinek a maga dolga,hogy mikor veszíti el a szüzességét.Van aki ész nélkül , van aki ésszel .Van aki korábban 'megérik ' hozzá , van ,aki később. Van aki megbánja, van aki nem . Mindenkinek szíve dolga /nameg a szülőké is ha ész nélkül csinálják . /

Utolsó előttinek kívánom,hogy sokáig maradjatok együtt. :)

2012. jún. 28. 18:08
 15/31 anonim válasza:
100%

Nekem mikor 15voltak anyámék sosem szabták meg mikor megyek el a barátnőmhöz vagy ő jött ide. Ez a legnagyobb hülyeség ha a szülők még ezt is megtiltják valakinek hogy a szerelmével találkozzon. Igazából ez bizalom kérdése is ha a gyereked nem a discot járja egész héten és nem issza halál részegre magát, nem dohányzik jól tanul akkor nem értem mi alapon szablyák meg ezt a szülők. 15éves gyereknek de még egy 14évesnek is van annyi esze hogy tudja mi a helyes. 14-15 éves lányok akik megelelnek az előbb felsoroltaknak nem hiszem hogy sexelni vagy inni szeretnének eggyütt hanem csak együtt lenni és élni a kamasz életet.

21/F

2012. jún. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
Utolsó ez így van . Sosem cigiztem,drogoztam,ittam,és nem is szeretnék.Suliban 4-5-ös tanuló vagyok.Nem mondom,hogy megtiltják,hogy találkozzak vele,csak inkább megszabják.Nem vagyok egy minta gyerek,de igazából,ha vele lehetek akkor érzem jól magam,és szerintem az a legfontosabb,hogy megismerjük egymást,és ez csak akkor lehetséges,ha együtt vagyunk.Oké,nagyjából kiismertük már egymást,hisz 7 hónapja együtt vagyunk,de mindig 'tanul'valami újat az ember. : )
2012. jún. 30. 12:04
 17/31 A kérdező kommentje:
várok még válaszokat.
2012. jún. 30. 17:43
 18/31 anonim válasza:
2
2012. jún. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
mi egysuliba járunk barátommal. minden nap haza kísér, és ha másnap estleg lazább nep lesz akkor suli után vagy ő jön át vagy én megyek át . és hétvégente elmhetünk valamerre. ott alvás nincs. sötétedésre otthon, vagy előre megbeszélve 10re legksöbb (de ez csak hétvégére érvényes)
2012. jún. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:

Értem,köszönöm a válaszokat, legyetek sokáig együtt,utolsó!:)

várok még véleményeket.

2012. júl. 1. 16:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!