Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 18 éves hugommal sok baj van...

18 éves hugommal sok baj van mit tegyek?

Figyelt kérdés
rengeteget lóg az iskolából igazolásokat mindig szerez de nemtudom hogy honnan. Otthon a minimális dolgokban se nem sgít. Rengeteget bulizik, pasizik. Mit tegyek vele? Szüleink csak az iskolai lógásokról tudnak. Kiabáltak vele büntették de nem segít. A jegyei nagyon rosszak. Az a baj hogy közös szobánk van ahol csak én rakodok. Napi dolog hogy a dolgait én pakolom el utánna. Hugom 18 éves. Engem nagyon zavar hogy ilyen. 15 éves kora körül kezdődtek ezek a problémak. Eléggé szép lány és sajnos ezt ki is használja. Hogy tudnám észhez téríteni hogy kezdjen el tanulni és rakodni maga után legalább. Anyuékat nemakarom ezzel terhelni ígyis van elég gondjuk igaz sokat kiabálnak vele ők is. 24/L
2012. ápr. 13. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ha eddig sem lehetett vele beszélni ezután sem lehet. Úgyis te leszel csak a rossz, mert beleszólsz az életébe, holott ő már "nagylány".

Nem egyedi eset, az én húgomra is majdnem minden illik abból amit leírtál. Különbség, hogy nem pasizik, és már nem élünk egy háztartásban. Anyát már kiakasztja, de legalább nem váltogatja a pasikat!

2012. ápr. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
mondjuk a fiú ügyei nem is nagyon érdekelnek. Há kér tanácsot szivesen meghalgatom őt és nem kiabálom le akkor se ha butaságot csinállt. De a jegyen nagyon szeretném hogy javítson. És a minimális dolgokat csinálja meg otthon hogy legalabb a szobankban rakodjon el maga után. Anyu sokat nincsen otthon aput meg leveszi a lábáról mindig
2012. ápr. 13. 15:58
 3/4 A kérdező kommentje:
és ha már teljesen kivagyok akadva hogy rakodjon el maga után akkor mindent bedobáll a szekrényekbe 5perc alatt. Ahonnan természetesen megin nekem kell elpakolnom mindent
2012. ápr. 13. 16:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nehéz, de nem tudsz mit tenni. Vagy benő a feje lágya, vagy nem. Úgyis te leszel a rossz ha beleszólsz.
2012. ápr. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!