Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti elengednétek a barátnőmhöz?...

Ti elengednétek a barátnőmhöz? 12/F

Figyelt kérdés

Nyáron úgy terveztük , hogy elmegyek hozzá , busszal , de anyukám nem nagyon van oda az ötletért.

80 km-re van innen , mennék busszal , majd onnan leszállnék , és rá vonatra..


2012. ápr. 10. 20:28
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
37%
12 évesen csak ne legyen barátnőd..-.-
2012. ápr. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
100%

20.: mostmár rád szarnak nagy ívben? :D


ON: Nem engednélek el. Én se vagyok sokkal idősebb nálad , de nincs barátom és nem is nagyon hiányzik hogy legyen . Tanulás, szórakozás és a családom . Nekem ennyi teljesen elég. : D

2012. ápr. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 mus musculus ***** válasza:
100%

Micsoda hozzáállás. Most ha 12 évesnek adnám ki magad, lepontoznátok, ha viszont 20nak, egyből jönnének a zöld kezek, függetlenül a hozzászólásom tartalmától? Mert nagyon úgy tűnik, hogy itt a kor a mérvadó szempont.

Amondó vagyok, hogy a maga módján lehet szerelmes egy gyerek is és amíg ezt nem felelőtlen szexszel (pettinggel) fejezi ki, addig gond. Inkább az utazás miatt nem engednélek, manapság már bármi elképzelhető.

2012. ápr. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 mus musculus ***** válasza:
*addig NINCS gond, akarom mondani.:D
2012. ápr. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
50%
kizárt dolog. Még csak 12 éves gyerek vagy. 15éves kortól talán már igen.
2012. ápr. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
72%
12 évesen simán elengednélek nappal. de előtte megbeszélném a lány szüleivel a dolgot
2012. ápr. 14. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
84%

Mekkora rohadt szemetek vagytok,a 14.éves lány,szerintem,egyáltalán nem mondott butaságot,mellesleg HA nem írta volna korát,akkor észre sem vettétek volna,de ha mégis,akkor meg értékeltétek volna hozzászólását.

Szánalmasak vagyok,de egyben biztos vagyok : SOKSZOR OKOSABBAT MOND VAGY TESZ EGY 14.ÉVES MINT EGY 20!!!!

2012. ápr. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
80%

Itt mennyi rigid/irigy ember van. Gondolom a többség lehet 14-18, ez a korosztály imádja osztani a kicsiket, hogy jön ahhoz egy 12 éves hogy csajozzon, csak tanuljon és hasonló dumák.

ha meg szülők írtak, akkor ezek azok, akik a 14 éves gyereküket sem engedik ki az utcára egyedül

12 éves gyerek már nem óvódás, ki mehet az utcára, elmehet egyedül a suliba, felszállhat egyedül a buszra, senki nem fogja megtámadni, kirabolni, megerőszakolni.

És igen menjen el nyugodtan, de a lány szülei is tudjanak róla.

Nem kell mindenkit bezárva tartani, mert titeket enm engedtek el sehova 12 évesen.


(én spec 10 évesen bp-n egyedül jártam úszni, és át is kellett szállnom - és túléltem)

2012. ápr. 15. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
17%
12 éves kis taknyos ne csajozzon ennyi, a 14 éves kiscsaj meg ne ossza az észt,nem 12-14 évesen kell csajozni,pasizni,erről ennyit
2012. ápr. 15. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
25%
dehogy mond okosabbat,tapasztalata nulla,a mai 14 évesek buták,és naivak,tisztelet a kivételnek,a legtöbb a sminken,bulizáson,és a "pasija" farkán túl nem lát,a mai tinigeneráció egyre lejjebb süllyed,nekem ne mond hogy egy 14 éves csitri okosabb lenne egy 20 évesnél,"Meg egyébként is, mindenkinek kell tanulnia valamiből, hogy ne 18 évesen essen pofára." ez a kijelentés meg teljesen látszik rajta hogy egy kislány írta,18 évesen esik pofára mi van akkor is egy gyerek csupán nagykorú,az hogy manapság 12-15 évesek pasiznak,szexelnek jobbra balra abszolút nem normális,ráadásul hatalmas felelőtlenség,nem ennyi idősen kell "tapasztalatot" szerezni ebből,meg tanulni a hibából az ilyenfajta hibából hanem 16-18 évesen vagy később,nem is értem miért van néhány hozzászólónak ekkora arca,meg pofája,egy 12 éves kisfiú! ne csajozzon,egy 5.-6.os gyerekről van szó könyörgöm
2012. ápr. 15. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!