Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, szerintetek elfogadh...

Kamaszok, szerintetek elfogadható, hogy 14,5 évesen eddig 2 barátom volt és most megint szerelmes lettem?

Figyelt kérdés
Csak csók volt velük.
2012. márc. 19. 15:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én 25 vagyok, de voltak mély érzéseim 14 évesen! Azzal a sráccal nem ment a dolog, de ha rá gondolok, illetve az akkori önmagára az én akkori énemmel, gondolkodásommal, igazán szerettem :)
2012. márc. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
igazából elfogadható vagy nem ezt te érzed hiszen a szerelmes vagy akkor nem tudsz korhatárt szabni.nézd én 13 éves vagyok és 2 fiúval jártam (gyerekes kapcsolat volt) az egyikkel volt egy ölelés és ennyi.szeretnék fiút és örülnék ha szerelmes lennék de mégsem vagyok szerelmes és ezt nem én döntöm el.egyébként szerintem teljesen elfogadható
2012. aug. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Aki azt mondja egy 14-15 éves lánynak hogy nem tudja milyen az IGAZI szerelem az idióta. Senki sem éli át úgy a szerelmet mint a 14 éves lányok ez tény. Visszagondolv még mókás is, én is bele akartam mindenbe halni :). Szóval ők tudják igazán.
2013. febr. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!