Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, szerintetek elfogadh...

Kamaszok, szerintetek elfogadható, hogy 14,5 évesen eddig 2 barátom volt és most megint szerelmes lettem?

Figyelt kérdés
Csak csók volt velük.
2012. márc. 19. 15:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%

elfogadható :)

én 14 éves vgyok és 7barátom volt eddig .(lehetlepontozni)

csak csók volt nekemis a legtöbb :)

nemis akarok többet.....

Ez így helye, ilyen a kamasz élet vagy hogyis mondjam, így találjuk meg majd egyszer az igazit :)

2012. márc. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Na mit szólsz felpontoztalak, pedig muterod korú vagyok.

Jó lenne ha minden kamasz így gondolkodna, és nem úgy mint jó sok.

Lefekszik fűvel, fával a vargával. Húsz évesen már nem tudja hova mit dugasson mert tökre kiégett.

2012. márc. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen elfogadható :) Most ismerkedsz az élettel a szerelemmel meg mindennel. Ami fontos (szerintem) hogy amíg nem érzed, hogy most megtaláltad az igazit addig a csóknál ne nagyon menj tovább :)
2012. márc. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi,ment a zöld kezecske nektek. :)
2012. márc. 19. 16:27
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

persze ha csóknál több nem volt,végülis ez a gyerekszerelem időszaka,jönnek-mennek még jó pár évig így lesz még igazán nem leszel szerelmes olyan 18 év körül amikor már igazán mély érzelmeid lesznek,már nem vagyok kamasz,remélem nem baj ha válaszoltam

22L

2012. márc. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Hülye kérdés, de biztos szerelmes vagy, voltál mind a kettőbe? Nekem is volt ilyen anno, majd megtaláltam az igazit, és rájöttem a többi előtte nem is volt szerelem! Egyébként elfogadható! :)
2012. márc. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Szerintem a szerelem nincsen korhoz kötve és egy majdnem 15 éves lánynak is lehetnek mély érzelmei,nekem is az volt..lehet gyerekszerelem,mert az voltam/vagyok,de igazi mély érzések voltak benne!

A csók akkor még elmegy? Az sem sok még?

Ment a zöld. :)

2012. márc. 19. 17:41
 8/13 anonim ***** válasza:
41%
majd 20on évesen rájössz milyen a mély érzelem :)
2012. márc. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
miért ne lehetne elfogadható? szerintem szerencsés vagy hogy már ilyen fiatalon több barátod is volt. Én is hasonló helyzetben vagyok, 16 évesen már 3 barátom volt. Én bíztatónak érzem azt hogy ilyen fiatalon is vonzónak találnak a fiúk.
2012. márc. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

:) Nem baj, a csók még belefér.


De tényleg mosolyogni fogsz ezen 20-22 évesen, hogy milyennek hitted a mély érzelmeket "akkor" és "most".

Tudom, mert én is átéltem, 15 évesen azt hittem "meg tudnék halni" X srácért, nagyon mélynek éreztem. Aztán 19-20 évesen rájöttem, hogy nem érte nem tudnék meghalni...


De a mostani páromért, akivel 5 éve együtt vagyok, BÁRMIT megtennék.



Tehát igen elfogadható. De ne akarj "túl komoly" kapcsolatot, mert ez a kor még nem ennek az időszaka. De tapasztalatszerzésnek jó és hasznos.

2012. márc. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!