Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A srác, akibe szerelmes...

A srác, akibe szerelmes vagyok már nem szingli. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sok barátnője volt már,nem volt sokáig szingli,de most pár hónapig nem volt barátnője és mi jóban lettünk.

Ő iszonyat helyes,ráadásul az osztálytársam és nem gondoltam,hogy valaha szerelmes leszek belé,mert sosem tetszettek az olyan stílusú srácok,mint Ő(bmx,márkás dolgok,vasalt haj,csőgatya,deszkás cipő,stb) és már minden lány volt belé szerelmes az osztályból,én pedig úgy voltam vele,hogy én úgysem...


De aztán rájöttem,hogy mégis...és Ő úgy viselkedett velem,mintha érezne talán valamit.

Mindig átölelt,mellém ült,egész éjszaka sms-eztünk,eljártunk moziba,megfogta a kezem :'(

Aztán ma láttam facebookon,hogy kapcsolatban van azzal a lánnyal,akit gyűlölök.



Már 2 órája sírok,nem tudom,hogy mit tegyek.

Annyira rossz,mert én még senki iránt nem éreztem ezt és most olyan egyedül vagyok...

Összevesztem miatta a legjobb barátnőimmel,2 napot ellógtam vele a suliból,napi 3 joghurton és salátán élek kb. már 2 hónapja,hogy jól nézzek ki.

Tudom,hogy hülyeség volt azt hinni,hogy bármi lehet köztünk barátságon kívül,hiszen Ő tapasztaltabb,eddig sokkal szebb barátnői voltak nálam és én nem vagyok szép.


Kiborultam...:(


14L


2011. dec. 10. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg tapasztalt, akkor valószínűleg pontosan tudta, hogy mennyire tetszik neked. Pont ezért szemétség volt adnia alád a lovat, úgy viselkedni veled, mintha tőled akarna valamit.


Amit tehetsz: kivársz, mert valószínűleg ezt a csajt is hamar lepattintja mad, mint a többit. Persze ezután sem biztos, hogy épp veled fog járni. Vagy ha igen, akkor lehet te is pár hét vagy hónap után ugyanilyen sorsa jutsz.

Épp ezért a másik, ésszerűbb tanács, hogy elfelejted, mert úgy tűnik, nem ér meg ennyi szenvedést az egész srác.

Ezzel meg az a gáz, hogy egy szerelmes embernek mondhatja bárki, mi az ésszerű...

Az is szívás, hogy az osztályársad, mert így minden nap látod és minden nap kínozni fog a látványa. Most jól fog jönni neked a téli szünet.


Szóval, nyugi, egyél valami rendeset (ne csak joghurtot, de ne is feltétlenül 2 tábla csokit), aztán békülj ki a legjobb barátnőddel. Menjetek el moziba, dumálni, sportolni, vagy bármi olyat csinálni, amit amúgy szeretsz és gondolj arra, hogy amúgy nem is tetszenek az ilyen vasalt hajú csőgatyás srácok! :)


32N, aki még emlékszik rá, milyen volt csalódott szerelmes 14L-nak lenni :)

2011. dec. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
tucatcsaj...
2011. dec. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Korodbeli, 14 éves srác és sok barátnője volt, tehát gyorsan váltogatja a lányokat. Valóban az kell neked, hogy eltölts vele pár hetet-hónapot, majd lapátra tegyen, mint az ex barátnőit? Mióta tetszik neked a srác? Mert valószínű, hogy csak hirtelen fellángolás, amit az adott helyzet idézett elő(az sms-ek, mozizás, kézenfogás). A legjobb és a legreálisabb dolog, amit tehetsz, az, hogy elfelejted, beletörődsz a mostani helyzetbe.

Gondolom, nem ezt a választ vártad, de be kell látnod, hogy ez így nincs rendjén, ha úgy véled, beszéld meg vele. Mondd el neki, hogy mit érzel, és világosítsd fel, hogyha nem érzett semmit, ne csináljon ilyeneket.

Amúgy pedig duplán nem éri meg, hogyha ilyeneket hozott ki belőled. Egyik dolog, hogy egy pasi miatt nem szabad összeveszned a legjobb barátnőddel. Másik dolog, ne lógj a suliból egy srácért. És végül pedig, ha tényleg fogyni/formásodni/jól kinézni akarsz, ne azzal próbáld megoldani, hogy nem eszel. Gyerünk, tornázz!!! Az pedig, hogy tapasztaltabb, nem jelenti azt, hogy nem állna ssze egy "tapasztalatlan" lánnyal, a szerelem nem a tapasztaltságon múlik. Illetve növeld az egód!

2011. dec. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kb. 5 hónapja tetszik...

Ma is csak úgy elkezdett ölelgetni és meg akart puszilni,alig tudtam leállítani. :S

10 perce írt egy sms-t,hogy látta,hogy volt ma valami bajom,de nem tudja,hogy mi és talán beszélgethetnénk.Egyszerűen nem tudom,hogy erre mégis mit írjak :/

2011. dec. 14. 18:49
 5/5 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben vagyok,de az én kiszemeltemnek 3 éve komoly kapcsolata van,mégis egyértelmű jeleket küld felém.


Szerintem várj,amíg szakítanak.Ha tényleg olyan gyakran váltogatja a barátnőit,akor nem kell majd sokáig várnod :)

A barátnőddel mindenképpen békülj ki,talán együtt könnyebben megoldjátok a helyzetet :)


Sok sikert és fel a fejjel! :)

2011. dec. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!