Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek mit csinaljak?

Szerintetek mit csinaljak?

Figyelt kérdés

a sztori annyi,hogy van egy csaj legjobb baratnok voltunk,csak aztan idegsitettuk egymast,es osszevesztunk,eleg csunyan.

amikor meg joba voltunk,akkor mindig mentem vele meglatogatni a nagyon beteg nagymamajat,es most lattam,hogy kiirta fb-re h milyen szomoru,meg nemakar rola beszelni.(ez is egy idegesito szokasa,hogy kiirja hogy u de szar,de nem mondja el az okot...)

valamelyik nap talalkoztam vele a varosba(egyedul volt) a szemembe nezett,eleg hosszasan aztan megfordult,es szoszerint elszaladt..

az a sejtesem,hogy meghalt a nagyija,es a kerdes az,hogy irjak-e neki,hogy reszvetem,sajnalo,vagy valami.

a csajt valtozatlanul utalom,es sztem o is engem,de azert senkinek nem kivanom ezt,mert mar en is ataltem es tudommilyen szar..

csak komoly valaszokat.


2012. febr. 12. 17:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos,hogy a nagymamája van a dologban. Kérdezd meg tőle,hogy miért olyan szomorú?Történt valami?!

És ha elmondja,hogy mi a gond akkor nyílvánítsd ki felé részvéted. Vagy ha olyan biztos vagy benne,hogy a nagyija halt meg akkor írj neki,vagy hívd fel.

Legalábbis én ezt tenném.

2012. febr. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
hát szerintem tudakold meg egy harmadik személytől,hogy mi történt,mert ha nem az amire te gondolsz akkor nagyon ciki a részvétnyilvánítás.Ha meg tényleg ez van akkor szerintem nyugodtan írj neki,h sajnálod.Még ha szar is a viszony kettőtök között attól még ez egy szép és nemes gesztus lenne részedről.
2012. febr. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem ! Ha rosszba vagytok nem majd megoldaj magától !
2012. febr. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem hívd fel, írj rá facebookon, vagy szólítsd meg élőben, kérdezd meg tudsz-e valamiben segíteni. Csak (és ezt most nem azért mondom, aminek először hangzana), de ne lepődj meg, ha beszól valamit, mondj annyit, hogy "jó.", és menj el/köszönj el és tedd le/fejezd be a beszélgetést.
2012. febr. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!