Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak? Ez már így...

Mit csináljak? Ez már így nekem sem jó. = (

Figyelt kérdés
Mostanában eléggé kerülöm a társaságot. Szeretek itthon lenni és csak simán olvasni,zenéthallgatni vagy a kutyámmal játszani. Ha hívnak a barátaim nem megyek sehova,ilyen sulis programokat is kihagyok(farsang,disco) és így kimaradok minden hülyeségből és jóból ..Ez azért van mert elment az ilyenektől a kedvem,mert régebben több barátom volt mert az ilyen suli népszerű lányai barátkoztak velem és majdnem mindennap mentünk valahova..aztán gondoltak egyet,megutáltak és akkor már nem volt kedvem semmi ilyenhez. + A legjobb barátnőm is 'elhanyagol' de vele azért szoktak lenni közös progamok..de ő inkább másokkal van.És amikor hívnak mondjuk sétálni és mondják hogy többen leszünk akkor félek hogy ők jól elszórakoznak én meg csak úgy szótlanul megyek mellettük . :( 13L
2012. febr. 4. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha elhanyagolod a barátaidat, Ők is meg fogják érezni, másképp néznek majd rád. De elég fiatal vagy még, előtted az élet, fel a fejjel és ápold a kapcsolataidat. Néha ez kényszer mint szórakozás.
2012. febr. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Háát nekem is hasonló, mondjuk csak egy kicsit. Csináld azt amit akarsz! Következményekre sose gondolj! Mindig csináld azt amihez kedved van! Meditálj, művészkedj, alkoss! :)
2012. febr. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Na azért a következményekre is gondolj néha... :D


Valószínűleg kezdesz megkomolyodni, van akinél ez korán bekövetkezik. Azért lehetséges hogy túlzásba viszed.. ;)


Mindenesetre, ha keresel magadnak alkotói tevékenységet (rajz, zenélés, színjátszás, írás...) olyan világ nyílhat meg előtted, amiről ők nem is álmodnak, és amelyhez képest az a sok "hülyeség és jó" üres és értelmetlen.

2012. febr. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
sziaa :) én is 13 éves lány vagyok :) és kb nekem is így van de ha gondolod írj privit és beszélgethetünk:))
2012. febr. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!