Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért van ez? Már nem tudom...

Miért van ez? Már nem tudom mit csináljak.

Figyelt kérdés
Már nemegyszer fordult elő, hogy külsőre megfogott egy fiú, akit igazából nem ismertem. Kinyomoztam a nevét, bejelöltem facebookon, és itt mindig megállt a történet, mert valamiért nem tudtam ráírni. Féltem. De fogalmam sincs mitől. Most is szeretnék jobban megismerni egy srácot, de egyszerűen nem merek beszélni vele.
2012. febr. 8. 19:00
 1/7 anonim ***** válasza:
74%

és mégis mitől félsz?:D

szerintem simán írj rá...

meglátod minden téma csak jön magától, és simán elbeszélgetsz vele.

2012. febr. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
egyszerűen félek. talán a kínos csendtől. Mert addig oké, hogy írok neki egy 'sziát', de utána...?
2012. febr. 8. 19:04
 3/7 anonim ***** válasza:

szia

hogyvagy/mizujs veled?

te is válaszolsz,de ne túl hosszan xd

aztán melyik suliba jár,van-e testvére,időjárás,sporotok.ilyen egyszerű témák.

valszeg megkérdezi,hogy miért jelölted be,mond nyugodtan,hogy többször láttad,és arra gondoltál,hogy dumálnotok kéne,mert épp nincs jobb dolgod.

hajrá! 14L

2012. febr. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne parázz. Rá írsz aztán ha kínos csöndbe torkolódik a romantikátok akkor lelépsz:) Vagy megpróbálkozol új témákat felhozni.

Persze írod a sziát,ha szerencséd van már is vissza fogja írni,hogy szia.

mizu? erre jön a megdöbbentő válasz,hogy "semmi veled" vagy esetleg megkérdezi,hogy 'ismerjük egymást?'

Válaszolni meg úgy is tudsz.. írod,hogy 'nem,de tehetnék ez ellen' vagy hát ahogy gondolod azt írd ami te vagy:) ne egy betanult kis dialógust írj neki..


Sok sikert;) Hidd el a fiúknak jó ha van egy csajszi akivel jót tud beszélni mindenféléről.15l

2012. febr. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
a legegyszerűbb: ha tetszesz a fiúnak akkor nem lessz probléma a témákkal, ha pedig nem, úgyse érdemes próbálkozni...
2012. febr. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Velem is volt ilyen már. :)

Megkérdezed tőle, hogy mi újság, hogy van, kedvenc film/étel/ital/ zene stb , mi a hobbyja meg ilyesmi.

Fog jönni ez magától. :) Szóval ne félj! :)

2012. febr. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
velem is ugyan ez a helyzet.nem tudok ráírni egy fiura,mert félek,hogy nem fog visszaírni,meg hulyének fog nézni.
2012. febr. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!