Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért mondják rám?

Miért mondják rám?

Figyelt kérdés
Nem értem miért mondják rám,hogy gazdagok vagyunk.És elkényeztetnek.Pedig ez nem igaz egyáltalán nem vagyunk gazdagok.A házunk elég rosszul néz ki.És anyukám se keres többet 90-ezernél.Max mamámtól kapok havonta 5000-et.Ünnepeken pedig 20-40-ezer körül.És minden hónapban mikor anyukám fizetést kap kapok 1 farmert meg 1 cipőt.És lehet,hogy néha többet kapok mint ők de az azért is van mert én egyke vagyok nekik meg sok testvérük van.Nem vágok fel velük csak mikor kapok valamit egyből elkezdik,hogy nekem már megint új cuccom van.Mit tehetnék,hogy ezt abba hagyják?Vagy tényleg én kapok sok mindent?
2012. jan. 24. 19:07
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
csak irigykednek.
2012. jan. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
hát ha minden fizetésnél kapsz egy farmert és mondjuk csak egy évig hordasz egyet (bár egy jót lehet 4-5 évig is simán ha nem növöd ki) akkor kb 12 nadrágod lehet. És az nem kevés, valószínűleg nekik nem jut ennyi meg szerintem kicsit felesleges is, szóval irigyek. És az ha anyud nem keres tényleg 90nél többet akkor a 40ezreket kitől kapod? Ennyit más gyerek összesen egy évben szokott kapni. Tehát átlagon felül éltek, de ha nem dicsekedsz vele akkor csak irigyek :)
2012. jan. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A 40-ezret mamáméktól szoktam kapni.
2012. jan. 24. 19:50
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
akkor ők sem szegények gondolom és támogatnak titeket rendesen. és minden hónapban egy cipő is rengeteg egy kiskamasznak. számold össze hány pár cipőd van. felesleges, ennyi az egész és ezt ők is észrevették gondolom.
2012. jan. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Háát igen lehet,hogy sok.Csak nálunk ez már régóta így van és eddig senki sem mondott semmit.Amúgy 14/L vagyok.
2012. jan. 24. 20:07
 6/9 anonim ***** válasza:
43%

Engem is mindig cseszegetnek, hogy na, már megint új cuccok, stb...ja, kilós turiból meg homemade cuccokból még jó, hogy sok van:D Ne törődj velük. Irigyek.

14L

2012. jan. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet teljesen független a szüleid anyagi jövedelme atól, hogy mit hisznek rólad az iskolában. Ha a drágább csokiból veszel és adsz mindenkinek, már az is elég ahhoz, hogy gazdagnak higgyenek. Ha azt mondod az olcsóbb csokira hogy rossz, akkor meg elkényeztetett leszel. ennyi.
2012. jan. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy nem kéne foglalkoznom velük.Ha akarnak akkor had irigykedjenek.
2012. jan. 24. 21:24
 9/9 anonim ***** válasza:

Én azóta vagyok el kényesztetve,mert osztálykirándulon nem az olcsó 99ft-os chipset vettem meg,mivel nem szeretem ha a drágából vettem 2-őt is:)

Vicces,azóta rámragadt az a jelző,hogy gazdagok vagyunk és elkényesztetnek engem,mert bezzeg ők az olcsó chipszel is beérik.

Most sorolhatnám,hogy ki mire költ,többet de mindegy. Ez egy ilyen dolog.

2012. jan. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!