Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit mondjak, ha kérdezik?

Mit mondjak, ha kérdezik?

Figyelt kérdés

Eddig két barátnőmmel jártam suliba, de ők kettesben jobban elvannak, meg én is találtam más barátokat, így mostantól inkább velük fogok. Csak találkozunk közben... a barátaim pedig fiúk, és már így is kombinálgatnak rólunk, mert általában együtt megyünk mindenfelé. Meg... a barátnőimnek mit mondjak, ha nem megyek el velük? Vagy ha rákérdeznek, hogy miért lógunk a fiúkkal együtt annyit?


Az egyikük tetszik nekem, az oké. Talán én is neki... jó lenne, ha alakulgatna. De még nem volt barátom, az osztálytársnőim meg elég kegyetlenek velem, akármiről van szó. Nem tudom, mit csináljak.


2011. szept. 12. 20:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem mondod az igazat? Mondd, hogy barátkozol, de nem velük. Amúgy milyen barátnő az, aki kegyetlen veled? Az inkább ellenség. Ezen gondolkodj el, és légy azokkal, akik nem bántanak. L27
2011. szept. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Csak az igazat!
2011. szept. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Osztálytársnőidet sz.rd már le. Kombinálnak, és aztán? Mit fáj neked? Csak féltékenyek, mert rájuk se bagóznak a fiúk és nincs jobb dolguk a nyomorult kis életükben, mint más után verni a nyálukat. Ennyi. Ne akadj le minden apróságon az életben, mert meghülyülsz.
2011. szept. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!