Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » SOS. Mit csináljak? Kiderült,...

SOS. Mit csináljak? Kiderült, hogy protekcióval jutottam be a gimibe.

Figyelt kérdés

9.-es vagyok és eddig tök jó volt minden,de most valaki megtudta,hogy segítséggel kerültem be abba a tagozatba,ahol most vagyok...Ez igaz,tényleg elintézte apa a dolgot,mert ide volt a legnagyobb a pontszám és nem vettek fel.

Nem vagyok rossz tanuló,idén is csak két 4-esem volt és ez egy elég erős gimi.

Annyira kellemetlen ez nekem,már lassan ott tartok,hogy átmegyek egy másik suliba,de ide járnak a városból a legnormálisabbak :S


Mit csináljak,hogy abbahagyják a piszkálásomat és nem pletykáljanak rólam?



15/l


2012. jan. 20. 19:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
84%
Ha mindenbõl jó vagy és 2-bõl 4-es, akkor ki odavaló, ha nem te vagy az egyik?
2012. jan. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
90%
Türelem. Minden csoda három napig tart,most rajtad csámcsognak,aztán lesz valami új,Egy hónap múlva már emlékezni se fog senki az egészre.
2012. jan. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Részvétem,nyugodj meg. Ne rágódj rajta, beszéld meg a szüleiddel.
2012. jan. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
vannak még protekciósok rajtad kívül.de ha jól tanulsz akkore nincs gáz.ne menj el.
2012. jan. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
ha kedves vagy,nem piszkálsz másokat akkor ez nem naon számít.előző.
2012. jan. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz vele! Engedd el a füled mellet. Senkinek semmi köze nincs hozzá. Tanulsz, teljesítesz, (gondolom)nem vagy rossz az osztálytársaiddal, tanáraiddal szemben.


Én is protekcióval kerültem be a mostani sulimban. Senki nem tud róla, csak az ig. és az ofőm (más kérdés, hogy tudta meg, de nem volt belőle probléma). Nincs gond velem, csak tanulni vagyok lusta :/


17l

2012. jan. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

a protekció manapság nem luxus hanem sokhelyütt létszükség(bár ez inkább a munkahelyeknél van így)


akik piszkálnak azok nem túl okos emberek.én annó a feltételezett protekciósokkal eszembe sem jutott szívózni mert logikusan gondoltam "hát ha ez valóban a diri kegyeltje akkor egy vele való konfliktus esetén naná hogy én húznám a rövidebbet és nem a protekciós"


írod hogy jól tanulsz, ha az élmezőnybe tartozol vagy legalábbis a jobbak közt vagy akkor semmi esetre se kell szégyenkezned. ez ikább a felvételi rendszer kritikája és valszeg akkor borult inkább a papírforma.minek nevezzük azt a helyzetet ahol egy elvileg kevesebb pontos jobb jegyeket ér el mint akik lazán bejutottak??lehet sőt valószínű hogy ők gyengébb általánosba jártak és a vitt pontjaik amiatt voltak csak jobbak.(nemtom manapság hogy megy ez gimifelvételinél -mennyire számítanak a bizi jegyek és mennyire az ott megírt teszt)


én annó az egyetemre csak költségtérítésesre kerültem be(akkor még az hát hogymondjam igencsak cikinek számított) de míg a pontokkal megpakolt ficsúrok kibuktak addig én ott jól teljesítettem és megpályáztam egy kibukott államis helyét és költségtérítéses státuszból átkerültem állami fínanszírozásba.nem is lepett meg a dolog mert míg nálunk az érettségin még külalak miatt is pontokat vontak le a tanárok addig más sulikban az volt a módi hogy "mégiscsak a mi kutyánk kölykei! álljunk mögéjük had jussanak be menő egyetemekre hisz ez a sulinak is presztízs!"

egy szó mint száz.ameddig akár csak egy gyengébb tanuló van mint te addig ne szégyelld magad, hisz JELENLEG a közös verseny a mérvadó ...a felvételi az annó akkor VOLT (valamikor tavaly), MOST viszont már MOST van

ne hagyd hát magad leül a téma csak ne vedd magadra.ha mindenképp akarsz magyarázkodni ennek a lényegért visszaböfögöd mint melletted szóló érvet

2012. jan. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Hát szedd össze magad, mert ki fogsz peregni. Erős gimiben nem zűrös, de nem is fényes a 4-es.


Amúgy meg, ha nem reagálsz, befejezik. A majmok is ráunnak egy játékra egy idő után.

2012. jan. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!