Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » SOS. Mit csináljak? Kiderült,...

SOS. Mit csináljak? Kiderült, hogy protekcióval jutottam be a gimibe.

Figyelt kérdés

9.-es vagyok és eddig tök jó volt minden,de most valaki megtudta,hogy segítséggel kerültem be abba a tagozatba,ahol most vagyok...Ez igaz,tényleg elintézte apa a dolgot,mert ide volt a legnagyobb a pontszám és nem vettek fel.

Nem vagyok rossz tanuló,idén is csak két 4-esem volt és ez egy elég erős gimi.

Annyira kellemetlen ez nekem,már lassan ott tartok,hogy átmegyek egy másik suliba,de ide járnak a városból a legnormálisabbak :S


Mit csináljak,hogy abbahagyják a piszkálásomat és nem pletykáljanak rólam?



15/l


2012. jan. 20. 19:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
26%
Nem kellett volna protekcióval bejuttatnod magad...
2012. jan. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
66%

Sokat nem tehetsz, hagyd figyelmen kívül, aztán majd megunják a témát.


Ne menj át másik suliba, mert akkor feleslegesen túrtál ki egy olyan embert, aki veled ellentétben bejutott volna tisztességes felvételi eljárás keretében.

2012. jan. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
35%
Ne foglalkozz velük, viszont, ha nem fogod birni a tanúlást,akkor úgyis ki fogsz bukni. Inkább a tanúlásra koncentrálj és bizonyits.
2012. jan. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
46%
Ti most komolyan egy 15 éves lánynak szólogattok be? Büszkék lehettek magatokra.
2012. jan. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
74%
Én a helyedben nem foglalkoznék vele, mondd meg, hogy te nem tudtál róla, de ha jó tanuló vagy, akkor szerintem teljesen mindegy.Ne menj más suliba, minden csoda 3 napig tart.
2012. jan. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
70%

Sajnos igazuk van... A felvételi azért van hogy mindenki a képességeinek megfelelő iskolába jusson be. Én holnap felvételizem.

14/f

2012. jan. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
50%

19:30


Sok sikert a kérdezõnek is és neked is.

2012. jan. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
65%
Bizonyítsd be, hogy helyed van ott. Nálunk is van, aki protekcióval került be, aztán kitűnő tanuló lett. Így azért nem nagyon lehet belekötni.
2012. jan. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Bírom a tanulást,tök jó vagyok mindenből,csak fizikából meg matekból lettem négyes,de azt soha nem is értettem,még általánosban sem.
2012. jan. 20. 19:39
 10/18 anonim ***** válasza:
71%
Ne bánkódj ezen most már, azt gondolom, hogy inkább vesd be minden erődet azért, hogy lássák: igenis oda való vagy! :) Sok sikert, és koncentrálj a barátaidra és a tanulásra! :)
2012. jan. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!