Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti szoktatok tanulás közben...

Ti szoktatok tanulás közben számítógépezni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 18. 18:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Állandóan..xD
2012. jan. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Általában mindig úgy "tanulok".

Aztán ha mondjuk olvastam vmit neten, arra mindig jobban emlékszek mint arra amit tanultam. :D

15L

2012. jan. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én azon tanultam sokat, úgyhogy szoktam. Közben el-elindítgattam 1-1 filmletöltést azt' elvolt egy darabig a gép avval. Halkan zenét hallgattam ilyenek. De az, hogy pl. a tanulás mellett én pl. filmet nézzek meg ilyenek nem mennének meg mást is olvasni közben.

23/N

2012. jan. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Vagy gépezek, vagy tanulok... a kettő együtt nem megy.
2012. jan. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Próbáltam már, de akkor egyáltalán nem tudok a tananyagra koncentrálni. :S Szóval mindent kikapcsolok általában, és úgy tanulok. Úgy is max 1-1,5 óráig tart a tanulás (de akkor már sokat mondtam), utána gépezek. (vagy inkább előtte, a tanulást sajnos mindig az utolsó pillanatra hagyom :S este 10-11 között szoktam elkezdeni tanulni :$)


14/L,8.o.

2012. jan. 19. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

tantárgytól függ.

például mateknál,angolnál,nyelvtannál tudok gépezni,szoktam is.

de irodalmnál,törinél ,föcinél nem ,mer akkor sose jegyzem meg.

2012. jan. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem, úgy nem is lehet...
2012. jan. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én számitógépezés közben tanulok :D :D :D (ha házim van, gépen irom, mert általában beadandó az írásbeli, házidoga, olvasónapló, kiselőadás pendrive-on..)
2012. jan. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!