Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mivel tudnék pénzt keresni...

Mivel tudnék pénzt keresni 15évesen?

Figyelt kérdés

Eddig mindent megkaptam amit kértem de most aszt mondták csináljak én is valamit az van hogy igazuk van:)

Tudtok segíteni?


2012. jan. 15. 17:17
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Így hogy csak 15 éves vagy igazából sehogy, max. ha kutyákat sétáltatsz vagy idős néninek/bácsinak aki egyedül van Neki segítesz pl. bevásárolni, kicsit rendet rakni... ha jó viszonyba vagytok. Hirtelen ennyi jutott eszembe. Vagy a használt ruháidat amik már nem kellenek és hordható állapotban vannak azokat odaadni turisoknak, de ezt nem igazán vágom hogyan működik.
2012. jan. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó rendes vagy
2012. jan. 15. 18:52
 13/18 anonim ***** válasza:

végezz több házimunkát, anyudék nem ilyesmire gondoltak? cserébe pedig több zsebpénz kapsz.

Nem hiszem hogy dolgozni küldenének el 15 évesen.

2012. jan. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Mondasz valamit, ügy megoldva, most már békén hagyhatnak a többiek:)
2012. jan. 15. 18:58
 15/18 A kérdező kommentje:

ki rohantam megkérdeztem aszt mondták:És hogy erre rá jöjj segítség kellet elmosolyodtak és ennyi.Azt mondták azt is szívesen vennék ha néha segítenék a szomszéd néninek

De butus vagyok:)

2012. jan. 15. 19:00
 16/18 anonim ***** válasza:

Hogy lehet felmentve helyesírás alól?Az érettségibe az is beleszámít,ott is érvényes lesz a helyesírásod? Nem kötekedésből írom,isten ments,csak kíváncsi vagyok,kérlek felháborodás nélkül válaszolj.


Amúgy én is 15 vagyok és már olvastam,hogy meglett oldva a problémád,de én régebben a teszveszen/vaterán szedtem össze sok pénzt,ki kell figyelni,hogy mire kapós a "nép".

2012. jan. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Az van hogy diszlexiás vagyok ezt nem szeretem reklámozni egyszer már jól kikészítettek hogy ha diszes vagyok hogy lehet hogy jól tanulok hát úgy hogy szét tanulod magad:)
2012. jan. 15. 19:11
 18/18 A kérdező kommentje:
Am igen érettségin is érvénybe van
2012. jan. 15. 19:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!