Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Gáz, ha 15évesen a minimaxon...

Gáz, ha 15évesen a minimaxon megnézem a Mr. Beant és a Sharon naplóját? (lány)

Figyelt kérdés
Imádom ezt a két mesét..a minimaxon.
2010. aug. 27. 13:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
92%

szerintem nem.:D

sharon naplóját pont a mi korosztályunknak csinálták[szerintem,mivel sharon 13 éves:D]és valószínüleg egy 8 éves kisgyeerk nem érti.:D én sem értettem anno,de most már teljesen értem.

mr.bean meg szerintem kortalan.

én régebben varázslatos iskolabuszt néztem.jó kis nosztalgia volt.=)

13/L

2010. aug. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
90%
Én is megnézem ha éppen megy,pedig 39 vagyok.:DDD A Sh. naplója sztem inkább kamaszoknak készült, a Mr Bean meg kortalan.:))
2010. aug. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

A Mr Beant én is szoktam nézni. Én nagyon szeretem a Sharon naplóját és meg szoktam nézni amikor van. Szerintem nem gáz.


L/14

2010. aug. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
85%

Én is megnézem néha a Sharon naplóját :D [néha= ha váltogatom a tv-adókat, és véletlen épp ez megy a minimaxon xD]

Mr. Bean-t minimaxon nem nézem meg, mert sztem az a rajzos izé sz.r, de a filmek tök jók :D


13/L

2010. aug. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
55%
Nem mert mister Bean a legjobb :DD
2010. aug. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
88%

A Mr. bean szerintem sincs 'korhoz kötve', a 60 éves mamám is nézi.

A Sharon naplója meg tényleg tiniknek lett kitalálva, csak sokakat megtéveszt hogy normálisan rajzolták meg az embereket és a minimaxon megy...Egyébként mikor adják a Sharon naplóját?

2010. aug. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
azthittem le leszek hurrogva, de köszi mindenkinek :) amúgy nemtom mikor megy, de mostanába mindegyikből egyszerre 3 részt nyomatnak :P én a teletexen nézem meg mindig :) akkor nézem tovább szégyenérzet nélkül xDD
2010. aug. 27. 14:14
 8/22 anonim ***** válasza:
26%
Az a gáz, h ezt megkérdezted.
2010. aug. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
78%

A Mr.Beant a mai napig szeretem,de már nincs Minimaxunk,így youtube-n néha visszanézek egypár részt.Meg mikor egyik ismerősnél vagyunk,akkor is nézem a kislánnyal(5 éves) a Mr.Bean-t és a Sharon naplóját(azt csak néha):D

Szóval nem gáz..lényeg,hogy érezd jól magad^^

2010. aug. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
78%
a sharon naplóját szerintem pont ez a korosztály érti igazán, aranyos rajzfilm, a mr. bean is kortalan, az mindegy hogy rajzolva van :).
2010. aug. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!