Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy tudnék keresni?

Hogy tudnék keresni?

Figyelt kérdés

Hogy tudnék pénzt keresni? 16 éves lány vagyok zsebpénzt nem kapok de örülnék egy kis pénznek. Nézelődtem de nem találtam. Szeretném ha ajánlanátok jó helyeket persze olyat ahova nem kell semmilyen nyelv.


Köszi előre is a kedves válaszokat.


2010. nov. 8. 20:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Keress fel egy diákszövetkezetet...
2010. nov. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem bunkózni akarok, de ez így elég esélytelen, főleg suliidőben, max valami kulimunkát kapsz, pl. szórólap osztás, ami lássuk be, a téli hónapokban elég nagy szívás. Hozzád hasonlóan van még párezer diák, akinek szintén pénz kéne, de nyelvet is beszél. Mert így nem sok helyre fogsz kelleni, ma már a papírtologatáshoz is lassan nyelvet kérnek. De ahogy írta az első, próbáld meg a diákszövetkezeteket.
2010. nov. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Utolsó:

Mondj már egy diákmunkát, ahol szükséges nyelvtudás?

Diákmunkák mind egytől egyik kulimunkák, amik 0 IQ-t igényelnek. Semmit nem bíznak egy diákra, ami fontos - és ez érthető is.

2010. nov. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!