Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek rosszul teszem,...

Szerintetek rosszul teszem, hogy szólok neki? már rossz anyának érzem magam érte. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
van egy 19,lassan 20 éves fiam,már végzett az iskolával,de munkát nem nagyon keres,vagyis én adom be az önéletrajzait szinte mindenhová,1,2 nap ő is elment munkát keresni,de ennyi.most van egy még tanuló barátnője aki itt volt a szünete,már 1 hete.van egy 3 éves fiam is,én gyesen vagyok,1 kereset,a férjemé ami van.1 hete etetem,itatom őket,ők meg élvezik a nagy semmit tevést.rendszeresen 1 órakor ébrednek.kieszik hűtőt,éjjel még 3 kor ki be járnak minden nap felébresztették a gyereket éjjel,mert csapkodják az ajtókat,kaját csinálnak,fürdenek,pancsolnak sikítoznak,hangoskodnak.elárasztják a fürdőt.már tiszta penész minden.a lány kirakja a mosnivalóját hogy mossam ki neki,szólni,kérni nem kérnek,csak kint van.ha szólok,hogy csendesebben legyenek mert már éjjel 2 van és nem tudunk aludni,meg van sértődve,ha szólok éjjel 2 kor nem csapkodja a konyha ajtókat meg van sértődve.én örülök,hogy boldog,és nagyon helyesek is igy együtt,de nekünk is nehéz a megélhetés,ha pénz kell természetesen hozzám jön,ha azt mondom nem adok meg van sértődve,azt érezteti velem szar anya vagyok,tényleg az vagyok?
2012. jan. 2. 08:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nem vagy az, én a csajt már rég kitettem volna, a fiammal pedig beszéltem volna, mert nem normális, amiket csinál.


Addig hajtom, míg nem talál melót, és minimum, hogy addig az otthoniakba (főzés, mosás, takarítás, kerti meló, tűzifa stb.) segít be, hisz más dolga úgysincsen.


Azzal, hogy nem alszanak nincs gond, amíg nem zavarnak vele másokat. Sokszor előfordul, h én is még 11-kor is ébren vagyok, de csendben tv-zek, net, halkan járkálok, wc-re is lábujjhegyen, stb.

2012. jan. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Tudtál azóta már beszélni a fiaddal?

2012. jan. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
igen,természetesen mondtam,hogy ilyen 1 hetes itt lét többet nincs addig még ő nem dolgozik,és akkor is csak akkor ha betartják amit kérek,ha nem legközelebb nem jöhet ide egyszer sem,természetesen a válasz ilyenkor mindig az hogy rendben.De tudom,hogy nem vesz komolyan,úgy gondolja,hogy most mérges vagyok,majd elmúlik és úgyis másként lesz később,csak sajnos nem tudja hogy ez nem mérgesség hanem egyszerű elhatározás és most ebből nem engedek.érhetetlen számomra hogy ott lánynak az üres lakás és az anyja hozzám küldi.tartsa őket ő 8 napig,legközelebb.köszönöm a sok megerősítést.ma már nagyon jol kialudtam magam,már 1 hete nem aludtam csak órákat.mert mire miattuk eltudtam aludni,már kelt a kicsi.de egyébként az keserít el,hogy a fiam ennyire tisztelettel ránk.
2012. jan. 3. 07:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!