Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Tinik, nektek hány nappal...

Tinik, nektek hány nappal találkozgatások előtt kell bejelenteni, hogy mentek valahova?

Figyelt kérdés

Elég fura lett a kérdés, de csak így engedte kiírni :)

Tehát például randizni szeretnék egy fiúval. El is hív, megbeszélitek. Hány nappal előtte kell bejelentenetek otthon?

Én sokallom azt, hogy 3 nappal előtte szólnom kell:S


2011. dec. 29. 11:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is mindig csak azelőtt mondom meg, hogy elmegyek, mikor éppen indulok. Nincs megkötés, hogy meddig maradhatok, hova mehetek, csak apu tudja, hol vagyok, kivel, mikorra érek haza, és ezt tartsam is be.

16/l

2011. dec. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Régen nálunk sem volt ilyen.


Most, 22 éves létemre már az is baj, ha elmegyek valahová, ha meg csak aznap szólok, egyenesen kiakadnak itthon, h miért nem jelentettem be előre.


Az a baj, h azt nem tehetem meg, h jövök-megyek, mert amíg az én kenyeremet eszed, az van, amit én mondok.


Mostohaanyáméknál lakok am., kötelező volt odaköltözni, meg akkor még jófejnek tűnt. Közben kiderült, h csak cseppet irigy mindenkire, akivel vmi jó történik.

2011. dec. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
kb egy órával előtte bejelentem :D ha este nem aludnék otthon, akkor telefonálok mindenképpen, hogy ne aggódjanak, és hogy vannak velem ismerősök :D
2011. dec. 31. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!