Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Tinik, nektek hány nappal...

Tinik, nektek hány nappal találkozgatások előtt kell bejelenteni, hogy mentek valahova?

Figyelt kérdés

Elég fura lett a kérdés, de csak így engedte kiírni :)

Tehát például randizni szeretnék egy fiúval. El is hív, megbeszélitek. Hány nappal előtte kell bejelentenetek otthon?

Én sokallom azt, hogy 3 nappal előtte szólnom kell:S


2011. dec. 29. 11:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%

Nálunk ilyen nincs. Próbálok mindig képben lenni, hogy a szüleim, mikor hogy dolgoznak, mikor mi a teendő stb., bár apukámnak ez néha úgy jön le, hogy azért kérdezem, hogy tudjam mikor leszek egyedül itthon. Pedig azért akarok képben lenni az ilyen dolgokat illetően, hogy nehogy rossz időpontra tegyek egy programot.

Viszont nem jelentem be előre, hogy mikor, hova, kivel megyek, csak ha 100%-ra biztos a dolog. Sokszor úgy megyek el otthonról, hogy aznap derül ki és csak levelet írok, hogy hova mentem. :)


Ha pedig randizni mennék nem jelenteném be előre. Nem hiszem, hogy szeretném, ha utána anyumék nyaggatnának, hogy milyen volt. Bár ilyen téren nincs tapasztalatom.. :)

16/L

2011. dec. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

ELső:Nekem is szokott ilyen lenni,hogy apa azt hiszi,hogy azért tudakolom,hogy mikor dolgoznak,hogy tudjam mikor leszek egyedül.


Én nem szoktam bejelenteni..vagy felhívom őket,hogy "itt vagyok majd megyek x-kor" vagy levelet hagyok,vagy nem is szólok hisz úgyis tudom mikorra kell hazaérnem.

De nem titkolom,hogy hol voltam vagy ilyesmi..de nem is kell elkéreckednem,max ha másik városba szeretnék menni,bowlingozni,moziba vagy ilyesmi,mert ezeket este szoktunk megejteni a barátaimmal.

15l

2011. dec. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%

Én sem szoktam előre bejelenteni. Ha nincsenek otthon és úgy megyek el, akkor én is hagyok egy cetlit. Ha otthon vannak akkor meg csak annyit mondok, hogy elmegyek majd jövök, ezt is már felöltözve az ajtóból ordítva. Nekik ez így pont megfelel, úgyis tudom mindig mikorra kell hazaérnem, ha megkérdezik hova megyek/ hol voltam természetesen megmondom de senki nem csinál belőle nagy ügyet.

15/L

2011. dec. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%

Nálunk ilyen nincs.

Találka előtt szólok, hogy megyek, vagy ha előre tudom, akkor aznap reggel megmondom. De engedélyt sosem kellett kérnem.

Igaz, hogy több, mint 10 éve vagyunk barátok a barátaimmal, szóval nem aggódnak.

17/l

2011. dec. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Kedves első válaszoló!

Ezt olyan szomorú olvasni, hogy ne nyaggassanak hogy milyen volt a randi. :-(

Nekem a lányom amint megtud valamit szól. Nem KELL bejelentenie, magától teszi.

Múltkor pl randin volt, de tőlem kért tanácsokat , utána pedig abba sem hagyta a mesélést amég mindenről be nem számolt. Imádom a lányom , remélem a többi 3 kisgyerekemmel is ilyen kapcsolatunk lesz.

35.N , lányom 15 éves :-)

2011. dec. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
45%

Lehet, hogy rossz ezt olvasni, de ismerem a szüleimet. Az apukám nagyon makacs, csak az a jó, amit ő csinál, mond, talál ki. És már előre félek, hogy mi lesz, ha lesz barátom és bemutatom. És pont azért, mert tudom, hogy apukám mindenkiről órákig tud negatívan beszélni, nem fogom elmesélni, ha randizok valakivel. A randi még az a helyzet, amikor ismerkedünk. Ki tudja, lehet nem is lesz semmi a dologból, akkor nem fogom magam fölöslegesen idegesíteni azzalk, hogy elmesélem itthon. Éppen elég lesz akkor, ha egy pár leszünk.

Első voltam.

2011. dec. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ilyen, hogy muszáj x nappal előtte szólnom.

Ha tudom előre, hogy megyek valahová, akkor szólok a szüleimnek időben. De van, hogy csak telefonon szólok nekik indulás előtt, vagy leírom papírra, hogy hova mentem, és azt kiteszem látható helyre, hogy olvassák el.


14/L

2011. dec. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
lányom 17éves ha bulizni szeretne menni szóll aznap hogy ide és ide megy bulizni x időben jön és elengedem. Ha randira megy akkor kér tanácsot is hogy mit vegyen fel. Hazajön és magától elmeséli mi volt. Nem nyaggatom
2011. dec. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

amikor indulok akkor mondom hogy hová megyek. ált. megkérdezi hová, kivel megmondom és ennyi, mehetek. sosem volt még olyanhogy nem engedett el valahová.


amúgy ha pedig ottalszom valakinél vagy valami akkor megmondom akkor amikor megtudom illetve ha mondjuk szombaton alszom ott valakinél akkor pénteken, és szombaton mielőtt elindulnék, mert el szokta felejteni


14l

2011. dec. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
hát az én barátnőim mellet nem lehet megtervezni előre semmi, ezek az utolsó pillanatban mindig meggondolják magukat. én előtte lévő nap szoktam szólni, de az se mindig fix. barátnőim utolsó 1 órával előtte képesek szólni, hogy akkor most mikor talizunk? kiakasztó!
2011. dec. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!