Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pé után 8 nappal, szerintetek...

Pé után 8 nappal, szerintetek van esélyem?

Figyelt kérdés
fáj a derekam van egy kis fehér folyásom,melleim nem fájnak, talán lehet baba?
2011. dec. 28. 07:37
 1/5 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Ha peteéréskor együtt voltatok, akkor lehet esélyed, de tüneteket még nem okoz ilyenkor. Kb a beágyazódás elején/közepén tarthatsz. Az első valódi változás a beágyazódás végén van, akkor kezd mérhetővé válni a HCG, amit a baba termel. Addig bármit is érzel, az mástól van.

A beágyazódás a nemvárt napja körül fejeződik be, akkor lehetnek már tüneteid, de akkor sem kötelező. Nekem minden ciklusban van derékfájás, mellfeszülés, ezek csak a saját hormonjaink, akkor is ugyanúgy működnek, ha nincs baba.

Drukkolok, hogy egy hét múlva legyen egy szép zebrateszted! :-)

2011. dec. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nagyon szépen közönöm, csak annyi helyen olvastam h már ezt azt éreznek...reméltem h talán a babától van! igen együtt voltunk,de ki tudja h sikerült e, köszi h szorítasz,majd írok még van a nemvártig 8 napom a maival együtt!
2011. dec. 28. 08:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia, én tegnap 10 dpo-n teszteltem halványat, nekem semmilyen tünetem nincs, csak talán többet járok pisilni :)
2011. dec. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

sia!


feltűnt h én is többet járok de nem tom h ez jel e...

te hogy állsz??

2011. dec. 28. 10:16
 5/5 A kérdező kommentje:
jah, s gratulálok neked!!!:D
2011. dec. 28. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!