Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a zenekarról mert a lányom már egy jó ideje csak őket hallgatja? ő most 16 egy 43 éves aggódó anyuka

Figyelt kérdés
2011. dec. 8. 19:41
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

Óh, 'gyerekek', micsoda örömöt okoztatok nekem! Mi ez a sok Rammstein fan itt? Hatalmas puszi megy mindegyikőtöknek! Én is Rammsteint hallgatok. Vagyis, azt is. Imádom! Plusz Nightwish, Black Veil Brides is, Marilyn Manson(! nos, kedves anyuka, ennek sem örülne jobban, mint a lánya most hallgatott tucatzenéjének, nemde? Ezt én anyum sem díjazta, pedig a számait szereti!!) Estébé.

Mindenesetre, jó olvasni, hogy nem csak nekem van normális ízlésem!:)

Kéredző anyuka!

Ha megkérhetem, mutassa meg ezeket a számokat a lányának! Szeretettel küldöm neki:

Manson - Tainted Love, vagy Mobscene, Halloween, Beutiful people

Rammstein - Angel, Du hast, Du riescht so gut, Sonne, Liese

Nightiwsh - Storytime, Amranth, Phantom of the Operah, Over the Hills and far away,


És ez csak pár szám volt. Ezek után hallgasson olyanokat, mint eddig. :)

Nigthwish

2012. jan. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Ja, és 16L-vagyok! :)
2012. jan. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Ja, és hoppá. Kéredző helyett természetesen kérdezőt akartam írni. Elnézést. :)
2012. jan. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
48%
Rámtejn angyal és rámstej punci ez a 2 szám fasza
2012. jan. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Hat ez elegge fos banda... Mutass neki Black Veil Brides-ot Steel Panther-t Skillet-et Three Days Grace-t Guns 'n Roses-t vagy valami normalis bandat, mert ezek nagyon sz@rok.
2012. júl. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!