Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a zenekarról mert a lányom már egy jó ideje csak őket hallgatja? ő most 16 egy 43 éves aggódó anyuka

Figyelt kérdés
2011. dec. 8. 19:41
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

tegnap 20:04

Jól neveled a gyereked :D



Mellesleg ez a lovex akkora f*s hogy ezt csak az angry video game nerd (AVGN) sz*r nintendo játékokra mondott szavaival lehet kifejezni.

2011. dec. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim válasza:
nem olyan rossz zenekar ez.nem értem miért ez a nagy aggódás.leszámítva az extrém frizurát semmi különös...majd ha a gyerek rejmstelynt hallgat nem tudom hogy kell írni akkor lehet aggódni,mert azok betegek
2011. dec. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim válasza:
100%

Én is Rammstein-t hallgatok!:)

Szeretem az összes számukat.

2011. dec. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:

Fogadjunk azt hiszed nácik.


Előremondom: A Links 2 3 4 választ ad erre.


Idézet a wikipédiából:


A „Links” szónak pusztán politikai jelentése van, mivel a szívünk igazából a bal oldalon van. Soha nem volt közünk a jobb oldalhoz és nem is tudjuk, hogy került ezzel kapcsolatba a Rammstein. Csak azért, mert kemény német zenét játszunk, még nem vagyunk nácik. Kétségtelenül nem vagyunk azok, és ennek a dalnak segítenie kellene véget vetnie ennek az ostoba locsogásnak. (Christian "Flake" Lorenz)

2011. dec. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
100%

Mellesleg fényévekkel jobb banda a Rammstein mint egy ilyen lovex szerű tucat"zene".


Ugyan így f*s fluor és a beképzelt barátnője sp, és a justin barbie akinél még a macskámnak és férfiasabb hangja van.

2011. dec. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
Jaj b*zmeg mindenki Justin hangjával van elfoglalva, de arra nem gondolnának, hogy ő nem tehet róla, hogy ilyen neki...
2011. dec. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más az ízlése, és lehet ha leszólod a zenéjét, azzal meg is bánthatod. Senkinek sem esik jól, ha a kedvenc zenéje valaki szerint egy darab f*s, hiszen nem vagyunk egyformák..


Kérdezőnek:Semmi baj ha ilyet hallgat, mert mondom, hogy MINDENKI MÁS. Most csak fejlődik az ízlése, és ez így van rendjén. Én Black Veil Brides-ot hallgatok. Nem is merek rágondolni, hogy mit reagálnál ha őket hallgatná..

2011. dec. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
49%
Akkor fejlődne az ízlése ha abbahagyná a lovex hallgatását.
2011. dec. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
100%
Azt hallgat amit akar, ha ő ezt szereti akkor hallgassa. Ez van.
2011. dec. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

Kedves anyuka, nincs okod az aggodalomra. :) Nem szabad a külső alapján ítélni...

Elmondom, velem mi volt a helyzet. :D Kb. 14 éves koromban elkezdtem Slipknotot hallgatni, anyukám meglátta, miközben az egyik klipjüket néztem, tiszta ideg lett, és azt mondta nekem, hogy ez "durva", meg hogy miért hallgatok én ilyeneket, kitől ismerem? Aztán pár nappal később mutattam neki egy számot (klip nélkül), arra azt mondta, hogy milyen jó zene... Elmondtam neki, hogy ez ugyanaz volt, amire klip alapján, a zene meghallgatása nélkül azt mondta, durva. Azóta nincs baja velük, de még mindig azt mondja, hogy úgy néznek ki, mint a majmok.... :D


15/L

2011. dec. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!