Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a zenekarról mert a lányom már egy jó ideje csak őket hallgatja? ő most 16 egy 43 éves aggódó anyuka

Figyelt kérdés
2011. dec. 8. 19:41
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
63%
Igaz még egy számát sem hallottam ennek a bandának, és még nagyon messze vagyok a szülőségtől(bár ha így folytatom lehet hogy meg se fogom élni, egyébként 15 éves vagyok), de én is rosszul lennék ha ilyeneket hallgatna a gyermekem. Mint a horror filmben a sorozat gyilkosok, úgy néznek ki, aztán ki tudja, ne ítéld meg a könyvet a borítójáról. Kicsit sajnálom hogy ebbe a világba születtem, hol vannak már azok az idők, amikor a fiúknak még bruce willis volt a példaképük a Die Hardból, nem pedig Robert Pattinson a twilgihtból, és a guns n roses, meg a the ratt, és hasonló zenekarok hódítottak:) miss old days
2011. dec. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
51%
Tipikus tinilányoknak való okádék ez is mint a tokio hotel volt. Az is eltűnt a süllyesztőben ( ez is elfog) és aki azt hallgatta ma biztosan szégyelli.
2011. dec. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
70%
én nem széygellem, hogy "tinilányoknak való okádékot" hallgatok :). Rengeteg féle zenét szeretek... Guns'n'roses, Alice Cooper, Suede, Placebo, David Bowie, Blink182, Sum41, Nirvana, Quimby, Péterfy Bori, Kispál és a borz, Sonata Artica, Nigthwish, Jeffree Star, Cinema Bizarre, Children of Bodom, Lovex, Negative, Him, Poioson, Acdc, Uniklubi, Happoradio, Dragonforce, Epica, Paramore, Pink, Adam Lambert, Hiperkarma, Supernem...és még rengeteg más együttes... eléggé vegyes, és sokak megbotránkoznak pár együttesen/előadón. Szerintem csak jó hatással van rám a zene amit hallgatok. Igazából nem értem ezt az aggodalmat, ez csak zene :)
2011. dec. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
100%

ma 20:04 nő vagy vagy férfi???

http://www.youtube.com/watch?v=WUB_Qoi30Js nekem ez a kedvenc rammstein zeném..

11/F

2011. dec. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy milyen zenét hallgat? Meg ez a hülyeség, hogy "tinilányoknak való hígnyál". Mindenkinek más az ízlése. A Justin Bieber fanokkal sincs bajom, léteznek, jól van, ők így élik ki a maguk beteges kis vágyaikat. Én speciel Green Day rajongó vagyok és tőlem mondhat bárki bármit, én szeretem. Az ízlésedről nem tehetsz, hallgasd amit szeretsz, amiről úgy érzed, kifejezi az érzéseidet, gondolataidat. És ameddig forog a Föld, ez így fog maradni.

14L

2011. dec. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%

Tudjátok kinek zenei ízlése a gáz? Aki nem tudja elfogadni a másét. Aki beragad egy stílusba/műfajba, és ami azontúl van, az (szerinte) szar és értéktelen. Arról nem is szólva, hogy a kérdés megfogalmazásából ítélve az anyuka amiatt aggódik, hogy milyen hatással lehet a zene a gyerekére és nem zenei ajánlást kért.


Anyukának: Meghallgattam pár számot az együttestől és megnyugtathatom, ez a zene semmilyen téren nem számít extrémnek manapság. A lánya rajongása érthető és őszintén szólva én egy cseppet sem aggódnék a dolog miatt. Úgy általában: a zene nem káros. A zene szórakozás, pihenés kikapcsolódás elsősorban. Teszem azt nekem az egyik számom:

http://www.youtube.com/watch?v=qc98u-eGzlc

Aztán ennek ellenére normális ember vagyok, nem vagyok agresszív, nem vagyok embergyűlölő vagy hasonló. egyszerűen csak ezt szeretem hallgatni. Szóval önmagában a zenei ízlés miatt egyáltalán nem aggódnék úgy általában.


f/22

2011. dec. 9. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
100%

Írni akartam valamit, de az előző tökéletesen megfogalmazta, amit mondani akartam.

Nagyon gáz ez a felfogás, nem veszitek észre ? Valakinek lehet, hogy az általatok oly' annyira imádott Rammstein egy szar zene, pl. nekem.

Most én is jöhetnék ide, ajánlgathatnék bandákat, hogy ez mekkora istencsászárság, de őszintén, kit érdekel ?

A kérdező nem erre volt kíváncsi, hanem arra, hogy a zene milyen hatással lehet a lányára.


Nos, kérdező. Mindig azt mondom, hogy önmagában egy zene nem fog befolyásolni senkit. Én például igen szeretem a death metált, de a vasránapi programom nem az, hogy kecskéket áldozok, meg szüzeket kínzok. Hagyd, hadd hallgasson azt, amit akar, valószínűleg azért teszi, mert neki jó.

2011. dec. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, hagyd. Had hallgassa ami neki tetszik, és ami jólesik neki. Én csak 13 éves vagyok, és Black Veil Brides-ot hallgatok, Skillet-et, és Tokio Hotel-t. Mind a 3-om zenekarnak hatalmas rajongója vagyok, mégsem vagyok egy agresszív, se semmi. Első látásra ítélni szerintem nagyon rossz. Ez volt velem is régen, amikor megistertem, például a TH-t. Azt gondoltam róluk, a kinézetük alapján, hogy csak egy divatzenekar, szar zenével. Pár évig így is volt, amíg nem láttam egy zenecsatornán az egyik klippjüket. Mondom:hmm.ez nem is olyan rossz. Utána elkezdtem keresgélni tovább, és tovább, míg egyre több számukat szerettem meg, és teljesen belehabarodtam a bandába, akik egyáltalán nem tűntek el a süllyesztőbe, csak most sokat dolgoznak:) Attól, hogy nem látni őket a médiában, attól még több rajongójuk van, mint valaha. Oh, és keresztapám, apám, és keresztanyám szerint is jól zenélnek, és ők még nem látták, hogy néznek ki..


A BVB-vel már könnyebb dolgom volt, hiszen a külsőről minden teljesen átértékelődött bennem. Először elrettentem kicsit a kinézetük miatt, de velük is egyre inkább csak megbarátkoztam.

Nekem édesanyám, nem igazán mondd, véleményt a zenei stílusomról, mert ő meg anno hatalmas Micheal Jackson őrült volt:D Szerintem hagyd a lányodat kibontakozni, majd kinövi szerintem, vagy nem. Kitudja mit hoz a jövő. De én egy életre megtanultam körülbelül 2 éve, hogy a külső nem minden. 13/l

2011. dec. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%

Egyesek érdekesnek tartanak mert én a mai "zenék" nem éppen a kedvenceim. Persze szeretek mai számokat is, de azért mégis csak ABBA rajongó vagyok ! Igaz, én tényleg inkább a 70'-80'-as évek zenéiben találom meg önmagam. Heavy metalt vagy rockot vagy akármi is ez nem hallgatok. A Justin Bieber fanokról csak annyit hogy oké, mindenkinek más tetszik.


Szóval magamhoz hűen: Forever ABBA !


13/L

2011. dec. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%
Én Rammstein-t hallgatok. Hallgattasd meg vele az egyik kedvenc számom: Reise Resie. :D
2011. dec. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!