Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18hetesen sztetoszkóppal én...

18hetesen sztetoszkóppal én miért nem hallom a babót? A védőnő is ezzel hallgatja meg? S mikortol?

Figyelt kérdés

alacsony vok,se vékony se kövér,de "has-szalonnám" mindig is volt,s mostis van :-))

párom azt mondja ne stresszeljem ezzel magam,hogy nemhallom....biztos közrejátszik hogy soha nemvoltam csontkollekcio


2008. nov. 23. 10:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én 26 hetes vagyok, s nem hallom sztetoszkóppal, bár nekem még a védőnő sem hallgatta meg azzal. Szóval nyugi :)
2008. nov. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Kétféle szteto van. Amelyikkel a szívhang hallgatható annak van a közepében egy kis dugószerű. Ha olyanodvan, akkormég az is lehet, hogy rossz helyre teszed, mert nem hallhatod mindenhol, csak 1-2 pontban.

Az is lehet , hogy megtört a készülék, azt pedig úgy tudod leellenőrizni, hogy a párod fejtetejére rakod, és ekkor hallanod kell az ő agyi áramlását, ha ez megvan, akkor működik a készüléked.

Üdv.

2008. nov. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Második vagyok. Még annyit, hogy a baba kb 300 gramm ilyenkor, tehát elég kicsi, lehet a magzatvíz felfogja az áramlást, de nem a te úszógumid.

Úgy kellene próbálni, hogy hanyattfekszel, nem begörnyedve, mert akkor a bébi a gerinc felé húzódik.

2008. nov. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszike csajok!!!!!!megnyugodtam mostmár télleg!!!!!!!

amugy egy rossz pumpás-vérnyomásmrőhöz valo sztetoszkoppal próbálkoztam.......

2008. nov. 23. 11:23
 5/7 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen a házi orvosom és az aszisztens nő mindig az én kicsimet hallgatják.Én ápolónő vagyok,nem idegen a sztetoszkop és mégsem szoktam hallani semmit.A párom szabad füllel ha odateszi a hasamhoz,mindig azt hallja,mintha valaki vizben mozogna.Szereti hallgatni.
2008. nov. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom azzal lehet e nekem van szívhanghallgatóm és azzal hallom a 15. héttől.De nekünk még egészen lent van kb középen az ágyék fölött pár miliméterrel.Ott próbálkozz de ha nem hallod se stresszelj mert nem nagyon szeretik ha egrecíroztatják őket az én picurom is elfordul csak pár pillantra engedi hogy meghallgassam.18 heteske
2008. nov. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is olyan pumpás vérnyomásmérőhöz való sztetoszkópom van ezzel nem lehet hallani és a védőnő sem ezzel fogja meghallgatni.Sokáig próbálkoztam én is de most 31 hetesen is sikertelenül.

Igaza van a párodnak ne stresszeld magad ez miatt!

Főleg ha érzed a picur mozgását akkor nem lehet baj.

De lassan itt a karácsony ha nagyon aggódsz akár felkerülhetne az ajándék listádra hátha valaki meglep vele :-)

Boldog babavárást!

2008. nov. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!