Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit vegyek egy 17 éves lánynak...

Mit vegyek egy 17 éves lánynak? Szinte nem is ismerem.

Figyelt kérdés

Még a héten meg kéne vennem neki az ajándékot. 17 éves tipikus plázacica. Sminkcuccot nem akarok venni neki, mert lehet nem szereti azt a színt, vagy ilyesmi.. Tehát ez kizárva.

Ötletet tudnátok adni?


2011. dec. 7. 14:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Vegyél neki egy medált,az nem is olyan drága,karkötőt nem ajánlom (lehet túl nagy,vagy kicsi lesz) a gyűrűt se ajánlom :D

Egyébként is ha nem akarsz ilyen dolgokat venni,akkor vegyél egy csomagot amiben van mikulás csoki,bögre meg egyéb más csoki oszt cső. Nem tudom nálatok,hogy szokás,de a mikulási ajándékot mi sose visszük túlzásba,szóval :D

Vagy vegyél neki egy telefontartót

ilyenre gondoltam : [link]

2011. dec. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

könyv EGy gésa emlékiratai

VÁgy és vezeklés

2011. dec. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
70%

a plázacicának szerintem több esze van mind neked. Ám valami szép egyedi függő, nyaklánc, karkötö.

Az én 17éves lányom is plázacicásan öltözik sőt bulizni is jár és képzeld el hogy szokott olvasni és szeret tanulni. Ügyvédnek készül.

2011. dec. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!