Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit mondjak a lánynak akivel...

Mit mondjak a lánynak akivel barátkozni szeretnék, alig ismerem?

Figyelt kérdés

Van egy lány akit csak látásból ismerek a suliból, de már régóta fenn van nekem MSN-en de csak egyszer beszéltünk még tavaly. Most fenn van de nem tudom mit írjak neki ami nem venné ki magát hülyén.

Szerintetek?

(én is lány vagyok csak barátkozni akarok)


2009. febr. 12. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kezd azzal, hogy "szia", a többi majd jön magától.
2009. febr. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

eddig jó de ha a mizujs után kimerül a téma akkor nem tudom mit kéne...szóval vmi konkrétabb esetleg?

egyébként köszi

2009. febr. 12. 20:38
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Milyen zenéket szeret, kedvenc állat, milyen filmeket szokott nézni, animet/mangát szereti-e (ha te nem szereted, nem muszáj megkérdezni, de ez mostanság elég divatos), stb... Valahogy csak akad majd egy közös téma.

Ha pedig nem tudja mire vélni a kérdezősködést, akkor szerintem nyugodtan megmondhatod neki, hogy csak szeretnéd közelebbről megismerni. ;)

2009. febr. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm =)
2009. febr. 13. 16:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!