Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Osztálykarácsonyi ajándékozás?...

Osztálykarácsonyi ajándékozás? Help

Figyelt kérdés

Ma húztunk az osztállyal és én olyan lányt húztam akiről szinte nem tudok semmit.Nem is jön be meg amúgy se szoktunk beszélgetni.Hallássérült.Ötletek?(kivételesen lehet trollkodni is)


16F


2011. nov. 29. 22:25
 1/7 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem az ilyen osztályon belüli ajándékozásnál nem is az számít, hogy be jön-e valaki vagy sem. Inkább maga a gesztus.

Tedd félre az előítéletedet a karácsonyra való tekintettel és úgy add majd át a lánynak az ajándékot, ahogy te szeretnéd kapni.

Vehetsz neki női tusfürdőt vagy pipere csomagot. Nagyobb áruházakban szettekben kapható. vagy valami édességet vagy csecsebecsét ami porcelánból készült. És ha igazán meglepetést akarsz neki szerezni, akkor interneten utána nézel a siket-némák jelbeszédének. És megtanulod, hogy elmutogatni a boldog karácsonyt miközben átadod neki az ajándékot.

2011. nov. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Vegyél neki valami édességet, meg egy bögrét. Akár karácsonyit, akár a nevével ellátottat. Ne gondolj semmi nagy dologra, csak épp valami kis apróságra. Elvégre itt nem az összeg a fontos...elvileg.

19L

2011. nov. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindkettőtöknek.Persze hogy nem az ár számít.Jókat mondtadok majd még megkérdezem a barátait hogy minek örülne.
2011. nov. 30. 07:00
 4/7 anonim ***** válasza:

Én csupán magamból indulok ki és én ilyenekre soha nem adnék másnak dezodort,tüsfürdőt,fogkrémet hisz elvégre hasznosak,de számomra ez igencsak célzás értékő.

Nézd meg kicsit jobban a lányt.

Ha kivan mindig festve a körme akkor vegyél neki egy körömlakk készletet

Ha van rajta ékszer akkor vehetsz neki valami fülbevalót egy szép kis dobozba,nyakláncot,gyűrűt. Ezekből szépet lehet venni,olcsón. Hívd el az egyik barátnőjét,hogy segítsen neked.

De például a lányoknál csokival sem lehet mellé lőni a célnak,veszel csokit meg pl bögrét és becsomagolod

Vagy ha sminkeli magát akkor sminkel kapcsolatos dolgot is vehetsz ehez is ajánlom a barátnőit,mert ezzel viszont mellé tudsz lőni,úgy,mint a parfümmel.

Esetleg valami kis csecsebecsét is vehetsz neki ilyen vásárokon,müllerben.

Vagy én pl most vettem a New Yorkerbe egy bőrszínű kistáskát kemény 1000Ft-ért lehet ilyennek is örülne

A baj az,hogy nem ismerjük a lányt,annyira sem mint te és pl már az ember kinézetéből,viselkedésből is sok ajándékot lehet megtudni.

2011. nov. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
valami plüss? én örülnék neki v porcelánfigura
2011. nov. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%

"Olyat vegyél neki aminek te is örülnél. Pl. női tusfürdőt...":DD

Egyébként szerintem valami csokit, meg porcelán csecsebecsét.

2011. nov. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

IRODASZER!


Tutijó, higgy nekem! Kortól, nemtől, érdeklődési körtől mindenkinek kell és mindenféle stílusban kapható.


16/L

2011. dec. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!