Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak? Nem tudom...

Mit csináljak? Nem tudom észhez téríteni a barátnőmet

Figyelt kérdés
Nagyon aggódunk már érte..Mert azt vette a fejébe hogy dagadt.. 13 éves és eddig 51 kg volt. és 157 cm. és most 4 nap alatt lefogyott 6 kg. De azt hogy csinálja?? Nagyon keveset eszik,de akkor is hogy tudott ilyen gyorsan lefogyni?? Nem szeretném hogy anorexiás legyen belőle..:( Mit csináljak? Segítsetek lécci.:((
2011. nov. 24. 14:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Azon túl, hgy beszélsz vele, tényleg a saját kárán fog tanulni. Utána meg évekig tart, mire helyrerakja magát, ha egyáltalán sikerül végül. Mutasd meg neki ezt az oldalt, és üzenem: A hülyeségbe bele is lehet halni! L28
2011. nov. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Nem szeretném hogy bármi baja is legyen,nagyon aggódunk érte.:'( De ő csak olyankor meg haragszik ránk ha bármi ilyet is mondunk,mert azt mondja hogy csak állandóan piszkáljuk ezzel. Suliba is sokszor viszünk neki is kaját,mert ő nem hoz magával csak 1-2 almát,de azt se eszi meg. reggelizni is azt reggelizik meg este is almát eszik csak.Eddig is vékony volt, de most hogy lefogyott 6 kg így még vékonyabb lett. Nagyon féltjük és nem tudjuk,hogy mit csináljunk :'(
2011. nov. 24. 18:41
 13/14 anonim ***** válasza:

Nincs barátja mi? Ha lenne egyszerű lenne annyit mondania, hogy nem szereti a girnyó csajokat és rögtön nem fogyózna.


Én arra gondolok amúgy, hogy egyrészt a kevés kaja másrészt a víz gyors kivonása okozhat ilyen gyors fogyást. sportolók csinálják azt, hogy mérlegelésre extrém módon elkerülik a kaját és a piát. EZ hosszú ideig nem tartható állapot és ha nem iszik, akkor gyorsan kiszáradhat, amiből infúziós kezelés lesz legjobb esetben, ami nem kellemes.


Az a baj, hogy valószínűleg egy csökönyös kiscsajjal állsz szembe, aki csak a saját hibájából lesz képes tanulni. Mondd el neki, mit gondolsz, aztán, ha egyszer összeesik és kórházba kerül a hülyesége miatt, mondhatod, hogy "én megmondtam, hallgathattál volna rám" és kész. Ezután talán jobban odafigyel a barátnőire..

2011. nov. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Egyszer már volt az hogy össze esett mert nem evett.De nem tanult a saját hibájából :/ Amúgy ezt már lehet anorexiának nevezni vagy még nem,csak az lesz belőle??
2011. nov. 25. 22:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!