Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért kezdem megint megszeretn...

Miért kezdem megint megszeretni a volt legjobb barátnőmet?

Figyelt kérdés

1-2-3.osztályban osztálytársak voltunk ezzel a lánnyal. Aztán én másik suliba mentem. De tavalyelőtt nyáron ismét összetalálkoztunk. Ekkor lettünk a legjobb barátnők. Már nagyon sok dolgon végigmentünk,nagyon szerettük egymást. Lassan úgy éreztem,hogy kihasznál és már nem olyan mint volt. Volt egy másik csaj akivel úgy éreztem,hogy most már ˜ők ketten a legjobb baratnők. 2009 őszén így 3an mentünk sétálni. De itt anyira úgy gondoltam,hogy kihasznál,ezért fogtam magam és hazajöttem. Sms-be megirtam neki,hogy ennek a barátsagnak annyi. Aztán még pár napon keresztül minden rosszat egymás fejének vágtunk neten. Nehezen,de túl tettem magamat. ő avval a harmadik csajjal a legjobb barátnők lettek. Én sok barátnőmnek elmondtam,hogy mi van. Sokan meg is utálták emiatt s mellettem áltak. Néha szoktam őt látni. S most hogy így már kb.1,5 év eltelt a veszekedésünk óta,lassan úgy érzem hogy megint szeretem. DE!!! Akikkel én jóba vagyok,azok nagyon utáljak őt éppen ezért nem tudom mitévő legyek. Mert nem akarom a mostani baratnőimet elveszíteni. S egyáltalán miért van ez,hogy újra megszerettem?


13L


2011. jan. 26. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi,de nem reagáltad kicsit túl a dolgot (régen)??

Bár nem voltam ott így nem tudom,de nekem így amennyit leírtál az jött le,hogy igazából a barátnőd nem feltétlen rosszat akart neked,meg akkor mindek hívott volna téged is el,hogy hármasban sétáljatok?nem?

2011. jan. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jah és már kétszer álmodtam azt,hogy kibékültünk. Lehet ezek az álmok is kicsit hatással vannak rám. Nemtudom :(:(
2011. jan. 26. 20:07
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát lehet,hogy igazad van. Csak akkor olyan rossz volt. Mert mikor még jóban voltunk akkor csak egymásnak voltunk,s lehet tényleg azért reagáltam túl mert így már nem jutott rám annyi figyelem.
2011. jan. 26. 20:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne hallgass senkire, csak a saját érzéseidre! Ha úgy érzed, hogy szereted, akkor ne törődj semmivel, keresd meg és beszéljétek meg a köztetek lévő gondokat!
2011. jan. 27. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!