Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti elengednétek a 15 éves...

Ti elengednétek a 15 éves lányatokat?

Figyelt kérdés
A lányom 15 éves , 13 éves barátnőjével holnap átszeretne menni a mellettünk lévő városba. 10-15 percnyire van busszal. Sütiznének , meg vásárolgatnának, sétálnának.
2011. nov. 11. 16:47
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
31%
volt gyerekkora, attól hogy nem bulizott 15 évesen,16-17 évesen elment kisebb bulikba,és képzeld nem azt csinálta csak egszerűen tudta hogy mikor minek van ideje
2011. nov. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Senki sem beszélt itt bulizásról. Sütizésről és sétáról volt szó. Egy gondolom kb 10-15km messzire lévő városba. Például én faluban lakok és minden nap bemegyek a városba,de mondjuk az más..de a lényeg,hogy miért ne mehetne?

Gondolom reggel vagy,kora délután mennének..max mondanám,hogy sötötedés előtt legyen már a buszon (ami sajnos már 5-kor megtörténik)


Engem elengednének és szerintem ezzel nincs is gond.

2011. nov. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
55%
hát oké. akkor neked nagyon angyalka gyerekeid vannak :) grat
2011. nov. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Persze. Mi történhetne? Ha bízol benne, és tudod, hogy semmi rosszat nem csinálna, akkor engedd. Egyébként egy csomó olyan gyerek van, akik bejárósak, naponta buszoznak/vonatoznak stb. akár több órát is, és semmi nem történt velük. A város meg gondolom nem sokkal másabb mint a tiétek.
2011. nov. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
44%
én csak az egyik válaszolónak írtam a bulizást,mellesleg ha nincs is gyereked kedves válaszoló akkor meg aztán tényleg nem szólhatsz bele hogy nevelem a lányaimat,ahol én kaok ott nem engedném el a lányom egyedül max a nővérével ennyi amit írtam
2011. nov. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
hát már bocsánat de akkor mi a francnak tetted fel a kérdést ha most mondod hogy csak a nővérével engeded el? és abba nem gondoltál bele hogy neki milyen lehet hogy a barátnőével akar menni te meg csak a nővérével engeded el?
2011. nov. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Persze, hogy elengedném... a másik város közel van, mi baja lehetne fényes nappal? Ha abba a városba járna iskolába akkor oda se engednéd el?
2011. nov. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
51%
A válasz nálam egyértelműen igen.
2011. nov. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
én 13 vagyok és beengednek simán a városba egy 15 éves barátnőmmel, ami kb. félórára van:OO
2011. nov. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 csak1csajszi ***** válasza:
Persze,elengedném,én 15 évesen a mellettünk lévő suliba jártam,20perc busszal,és előtte is sokszor mentem barátnőmmel vásárolgatni meg ilyesmik :)
2011. nov. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!