Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy lehetne lválasztani egy...

Hogy lehetne lválasztani egy nyomulós lányt egy barátnőjéről, akit csak kihasznál?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam...Nagyon félős,de van egy barátnője,aki a suli bohóca,nagyszájú,és uralkodik fölötte.Nem lehet megszabadulni tőle,de általában csak rossz hatással van rá,pl. szünetben nem hagyja,hogy másokkal is szóba álljon,és mindenhova magával ráncigálja.Ő is szeretne megszabadulni ettől a nagyszájú *****-tól,de nincs mit tegyen,és a szülei sem tudnak kezdeni valamit ezzel a kétszinű lánnyal.Szóval,segitséget kérnék,nem vagyok olyan nagyon jóban ezzel a lánnyal,mint mondtam,nem lehet vele beszélni,mert nem engedi neki a "barátnő",és valahogy kivülről kéne besegitsek.
2009. ápr. 28. 20:59
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
fő a határozottság! bár ezt inkább annak a lánynak kéne mondani akire rászállt! mond meg neki hogy álljon a talpára és mondja meg annak a lánynak hogy nem vagyok a csicskád te kis k**csög ne lógj a nyakamon hagyjál engem békén és b@ssz@ szájba utószó ként :D
2009. ápr. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg lelehetne úgy is rázni, hogy nem káromkodik és nem verekedik. Egyszerűen csak legyen határozott. Mondja meg neki, hogy nem kíváncsi rá, nem akar vele foglalkozni és keressen magának valaki mást akiből bohócot csinál.
2009. máj. 4. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen,csak az a csaj nagyon gonosz is tud lenni :(
2009. máj. 4. 14:18
 4/5 anonim ***** válasza:
pont ezért kell jól szájba verni és elküldeni! ne ő félemlítsen meg másokat hanem féljen egy kicsit ő mástól!
2009. máj. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Rá kell ébreszteni azt a lányt akit kihasznál, hogy mekkora egy kígyó az a másik, és tényleg nem kell se verekedni, se káromkodni, sőt, még csak kommunikálni sem kell vele. Az ilyet két dologgal lehet felidegelni: teljesen semleges hozzáállással és nagyon tiszteletteljes hangnemmel, abba belerokkan :D

Amúgy tényleg, az ilyen gonosz, kihasználó egyéneket teljesen semmisen kell kezelni, és egy idő után rájönnek, hogy veszítettek. Mert senki ne mondja, hogy az ilyenek bármit is tudnak viszont nyújtani...

2009. máj. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!