Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok arról, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, ha egy srác titkolja, nem vállalja, vagy egyszerűen csak nem beszél a barátnőjéről?

Figyelt kérdés

Főleg abban az esetben, ha a srác 20-21 éves, a csaj meg 24-25 év körüli.

Mi lehet az oka, hogy a pasi sosem beszél róla, sőt még azt sem mondja, hogy neki van barátnője?

Persze tudom, ez nem tartozik akárkire, de ha vmi téma van, az ember csak-csak megemlíti azok között az emberek között, akikkel napi szinten kapcsolatba van.( a közeli barátai, haverok tudják, de az más)


2011. máj. 5. 19:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Talán azért titkolj, mert a mai balf*sz világnézet szerinte ciki, ha a csaj idősebb, mint a pasi. Ki tudja , még ezer és egy oka lehet annak, hogy titkolja.
2011. máj. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha valamiről nem beszél az még nem jelenti azt hogy titkolja. Én csak akkor beszélek ha kérdeznek.
2011. máj. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát igen, valljuk be, egy 20 éves srác még egy "gyerek" egy épp hogy felnőtté vált fiatal srác, egy 25 éves csaj már felnőtt, mások az emberek céljai, és sztem az élete is nagyban más az ilyen embereknek, nőknek és férfiaknak egyaránt, sztem fordítva is igaz egy 20 éves lány még lány, nem nő úgy igazán, de egy 25 éves nő már tényleg nő.
2011. máj. 5. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!