Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit kérjek a 12. szülinapomra?...

Mit kérjek a 12. szülinapomra? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Szóval nem vagyunk annyira tehetősek,de szegények sem.Szóval átlagos.Van egy telefonom,amivel elvagyok.És ezenkívűl ruhák,könyvek ilyesmik vannak.1-2 hete a görkorcsolyára gondoltam,de azt nem bírom megkapni szóval mp3 lejátszóra gondoltam.Ekkor anya azt mondta szülinapom után pár nappal elmegyünk az euronics-ba és ott nézegetjük,és a legolcsóbbat megvesszük.De én még arra is gondoltam hogy csak pénzt kérek,de az a gond hogy mindig hamar elköltöm.Szóval az utolsó lehetőség az,hogy nem kérek semmit csak szeretet,egész napos törődést,és tortát!!Szerintetek?

11/L lassan 12


2011. szept. 27. 16:01
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

szerintem egyáltalán nem nyálas a szeretet, egésznapos törődés és a torta :)

ezaz amit mindkét szülő teljes szívéből tud adni :)

szerintem ez a legjobb :)


14/L

2011. szept. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm!!!! 20:44:Neked előre is boldog szülinapot!!!=)
2011. szept. 27. 21:15
 23/25 anonim ***** válasza:

20:44..jelly watch?bocsi de nem ér semmit.:S nekem volt és hát mit ne mondjak alig 1hónap alatt kuka.:(

ha már óra,akkor inkább Ice watch. arra jobbik esetben van garancia is...vaterán olcsóbban is belehet szerezni.:)

Am. bocsi az offért.:)

2011. szept. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Ha órát kérsz akkor szerintem is Ice Watch legyen. Esetleg kérhetnél valamilyen kisállatot ha szeretnél mondjuk egy kis hörit,tengerimalacot.Vagy kutyust.Persze azt nem tudom hogy van-e állatod.Azért még gondolkozom hátha eszembe jut még valami ötlet :) 13/L.
2011. szept. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
OMG, nekem is Okt. 2 a szülinapom ^^
2015. aug. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!