Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Sokat sírok mostanában. Mit...

Sokat sírok mostanában. Mit csináljak? (lent)

Figyelt kérdés
Mondhatni tökéletes életem volt...Vidéken laktunk egy úszómedencés házban, az iskolában sok barátom volt, volt saját lovam, szüleimnek nagyon jó munkájuk volt. Egyszóval boldog voltam. Aztán hirtelen mindent elveszítettem. Apukámnak tönkrement a cége, szüleim egyre többet veszekedtek és ez ment így fél évig. Apu nagy nehezen talált egy munkát Budapesten, de ez nagyon messze volt nekünk, ezért elköltöztünk. Egyszerűen nem tudtam elfogadni, hogy a házunkba valaki boldogan fog élni, hogy el kell hagynom a barátaimat és a lovamat. Mindent, ami fontos volt nekem. Még iskolakezdés előtt, augusztus végén költöztünk el. Hogy hova? Kőbánya egyik legkoszosabb, legsz_arabb helyére (nem a Hős utca), ahol még a közbiztonság sem jó és tele van hajléktalanokkal. Egy csúnya, tömbházban lakunk, kicsi lakásban. De ez még haggyán, az iskola mégrosszabb. Az osztályom több, mint fele cigány (ezt nem sértésből mondom, nem vagyok gyűlölő), folyton bántanak, lopják a cuccaimat. Maga az iskola háromnegyede cigányokból áll, köpködnek, cigiznek, graffitiznek stb. Nagyon rosszul érzem itt magam, az iskolában nincsenek barátaim, az utcákon is belém kötöttek már. Sokat sírok emiatt, mit csináljak? =(
2011. szept. 9. 19:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
45%
nem adott okot rá,elírtam. az hogy milyennek tartasz az nem igazán tud érdekelni.
2011. szept. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Oké, most nézem, hogy igazad van, ami Kőbányát illeti. Pont nem arra az apró részletre fókuszáltam, ezt én csesztem el, igen. Azt meg nem tudom, hogy Kőbánya milyen, mivel nem vagyok pesti, soha nem is voltam. Mivel nem ez volt a fő mondanivalója a mondókámnak, nem kellett volna lehurrogni ezért, de mindegy.
2011. szept. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is kőbányán lakom. :)

Figyelj, tudok egy jó iskolát, igaz budán van, de kőbányáről kocsival maximum 30 perc, tömegközlekedéssel 45 (MAXIMUM!). Ha szeretnéd, küldj privit, beszélgethetünk, megmondom a suli címét is. Hány éves vagy egyébként? :)



14/L

2011. szept. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
igaz bocsi.
2011. szept. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
100%

Nem lennék a helyedben. De fel a fejjel! "Mondok valamit, amit már amúgy is tudsz: A világ nemcsak napfény, és szivárvány! Ez egy kegyetlen, undok hely, és bármilyen tökös srác vagy térdre kényszerítenek, ha hagyod és soha nem engednek felállni. Senki nem tud olyan nagyot ütni, mint az ÉLET! DE NEM AZ SZÁMÍT, HOGY MEKKORÁT ÜTSZ, HANEM HOGY MENNYI ÜTÉST ÁLLSZ KI, MIKOR TALPON KELL MARADNI! BÍRNI KELL A POFONT, ÉS MUSZÁJ MENNI TOVÁBB! CSAK ÍGY LEHET GYŐZNI! HA TUDOD, HOGY MIT ÉRSZ, AKKOR MENJ ÉS KÜZDJ MEG AZÉRT AMI JÁR, ÉS KÖZBEN VISELD EL A POFONOKAT! NE MUTOGASS MÁSRA! NE MONDD, HOGY NEM TE VAGY A HIBÁS, HANEM Ő, VAGY Ő, VAGY AKÁRKI! EZ GYÁVA DUMA! ÉS TE FIAM, NEM VAGY GYÁVA! TE JOBB VAGY ANNÁL! ... DE ADDIG, AMÍG NEM HISZEL MAGADBAN, NEM LESZ SAJÁT ÉLETED!"


Elhiszem, hogy szomorú vagy, és sokat sírsz... Sajnálom, és tényleg a legjobbakat kívánom neked! De hová lett, a hit, a remény? Mindig legyen hited. A szüleid találhatnak még ezerszer jobb munkát, és szebb házba költözhettek, mint valaha! Csak hinned kell benne! Az minden vágyad, hogy a szüleid ne veszekedjenek, hogy újra szép házban élj? Bízz magadban! Mondogasd magadnak ezeket, írd fel egy lapra, legyen mindig a szemed előtt a célod! És meglátod, újra kisüt a nap. :)


Ha gondolod írj privit, szívesen elbeszélgetek veled!

2011. szept. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
100%

Háááát alakul, de még nem az igazi!!!!!!!


Hidd el barátom van rosszabb is, teljesen meg tudlak érteni, én a Hős utcában laktam, és ismerem azt a környéket.....hu hallod te valami

Bear Girls féle túlélő lehetsz baszod:D:D:D:D:D:D:

Suliból kijövet nekem mindig sprintelnem kellet és versenyt futottam a 23 cigány osztálytársammal,akik mindig meg akartak verni mert, magyar vagyok.

Volt, hogy utolértek és megvertek......de 1 évig bírtam és kiiratkoztam.....SZÓLJ A SZÜLEIDNEK, HOGY NEM JÓ A SULI ÉS ÍRASSANAK ÁT MINDENFÉLEKÉPPEN 1 MÁSIK SŐŐŐT 1 MÁSIK KERÜLETBEN LÉVŐ ISKOLÁBA. HA ABBA A KERÜLETBE FOGNAK MEGINT ÍRATNI UGYANOLYAN LESZ.....JOBB AZ A 1 ÓRA BKV MINT 1 EGÉSZ NAPOS SZENVEDÉS A SULIBAN.


Embereld meg magad és próbálj túllépni ezeken a szörnyű dolgokon, sajnos ami elmúlt az elmúlt és nem hozhatod vissza.Lépj túl rajta és tekints a jövőbe, de barátom mimnél előbb válts iskolát mert ha te nem érzed jól magad akkor még a szüleidnek sem tudsz segíteni, hogy valamiféleképpen, helyre hozzátok a kaotikus állapototokat.


egyébként hány éves vagy?

2011. szept. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!