Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan mondjam meg nekik,...

Hogyan mondjam meg nekik, hogy nem?

Figyelt kérdés
Előre szólok, hogy nem dicsekvésből írom ezt a kérdést, komolyan. 15 éves lány vagyok, nem szeretem a bulikat, a kihívó viselkedést, a kihívó cuccokat. Az ismerőseim próbálnak rákényszeríteni arra, hogy mégis tegyem meg. Nem hajlok az ő szavaikra, de valami indokot találtam, hogy miért nem... Mert az, hogy nem az én világom, nem elegendő nekik. Köszönöm előre is! :)
2011. szept. 9. 17:11
 1/7 anonim válasza:
89%
ha azt akarod hogy a környezeted elfogadjon alkalmazkodnod kell. amennyiben nem akarod hogy elfogodjanak keress egy olyan társaságot ahova be tudsz illeszkedni. am sztem fölöslegesen próbálod megértetni majd velük.
2011. szept. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Mondd meg őszintén, hogy nem akarod, mert nem olyan típus vagy! Egyébként soha ne is változtass az elhatározásodon, senki kedvéért!
2011. szept. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Nem is változtatok, az már nem én lennék. :)
2011. szept. 9. 18:07
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Az igaz,hogy én még csak 14 leszek,de biztos vagyok benne ,hogy soha nem fogok bulizni,mert én nem vagyok az a fajta lány aki mások kedve-kénye miatt megváltozik. És egyszerűen kiráz a hideg,a hülye buliktól, már bocsánat.
2011. szept. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%
Igazad van Kedves 18:22-es Válaszoló! Teljes mértékben egyetértek Veled!
2011. szept. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
69%
Örülök. :) Bár lehet,hogy 1-szer 2-szer elmegyek házibuliba,de nagyon ritkán és majd ha idősebb leszek. Minek kell sietni? :D 15 évesen minek kell bulizni,egyébként?? :O
2011. szept. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
66%
Próbáltad már egyáltalán? Mert én is azt mondtam h nem az én világom, aztán voltam buliba (tavaly, születésnap) és tényleg nem lett az én világom - persze jó társasági eseményt sose hagyok ki, meg majd a nagy afterpartit sem a Rockyban (szalagavató... khm... :D) Azt kellene csinálnod, hogy mégis egyszer felpróbálsz ilyen kirívó rucikat meg elmész velük bulizni, utána megmondod h én alkalmazkodtam hozzátok (EGYSZER!) ti is alkalmazkodjatok hozzám. Ha a barátaim vagytok, elfogadtok olyannak, amilyen vagyok.
2011. szept. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!