Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nagyon félek, ötletek? (többi...

Nagyon félek, ötletek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Iskolát váltok és nagyon félek. utolsó évre megyek csak(8.-ra),mert a mostani sulim megszűnt.Budapesten lakom.Elég "furcsa vagyok" és félek,hogy kitaszítanak majd és nagyon izgulok.Szerintetek hogy tudnék a legkönnyebben beilleszkedni?:(13/F
2011. aug. 28. 23:03
 1/4 anonim válasza:
79%

Próbálj már az elején sok barátot szerezni!

Ne legyél feltűnősködő és bunkó!

Ha sokan szeretnek az elég, nem kell mindent bevállalós menőgyereknek lenni :)

2011. aug. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
Add magad, légy közvetlen a többiekkel. Ne akarj klikkesedni, inkább legyél az a "mindenkivel jóban vagyok" tipus.
2011. aug. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!!! Hidd el nem lesz gond,ha önmagad adod és nyitott leszel a többiek felé!Nem szabad zárkózottnak lenned. :) Sok szerencsét! 11/f


(privát:szgyula11@gmail.com)

2011. aug. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nyolcadikos leszek én is. figyelj a barátokra nekem nem lesz sok időm mert ugye felvételizek, próbálj barátokat szerezni addig amíg nem kezdődik a kemény TANULÁS. utána már örülni fogsz ha szünetben beszélhetsz velük.

13L

ha gondolod írhatsz privit :)

2011. aug. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!