Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek? Félek! L/15

Mit tegyek? Félek! L/15

Figyelt kérdés
Van egy lány az osztályunkba aki nekem nagyon bejön. Igen,jól értitek én is lány vok meg ő is. Eddig meg voltam róla győződve h nekem a fiúk tetszenek ami igaz is,de valahogy vonzódom ehhez a lányhoz,máskor ilyet még nem tapasztaltam. Az a gond h tudom erről a lányról h a fiúkat szereti hiszen mindennap látom a pasijával csókolózni ami elég rosszul esik,de hát nem mondhatom neki h ne csináljátok már előttem mert féltékeny vok! :/ Ráadásul oszt.társam is ez a lány. Nagyon szenvedek így,de nem merem bevallani neki mert akk lehet h kerülne vagy elmondaná a többieknek. Mit csináljak?
2011. okt. 11. 18:50
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Sztem semmiképp ne mondd el neki, mert megtörténhet,h elmondja másoknak, nem beszél többet veled stb. Talán csak akkor, ha megbizonyosodsz róla,h ő is szereti a lányokat.
2011. okt. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Nézd, a serdülő/kamaszkor egy hormonhullám, lányoknál-fiúknál is. Nem biztos, hogy leszbikus hajlamaid vannak, csak most valami máshogy "működik" benned. Ennek ellenére próbáld reálisan kezelni a helyzetet, ő a fiúkat szereti, "esélyed" se lehet nála. Ha 3-4 év múlva sem változik a "vonzódásod" a lányok iránt, akkor mondható ki, hogy valószínű marad ez a helyzet. De írom, a serdülőkor az elérhetetlen álmok korszaka, és néha furcsákat érez az ember.
2011. okt. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%

ugyanazt tudom mondani, mint amit egy ugyanilyen kérdésnél mondanék csak fiúval ugyanez :D

ha nem érdeklődik irántad, akkor hagyd.

2011. okt. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%

Keress egy pasit magadnak!

mindennap látom a pasijával csókolózni ami elég rosszul esik

ezt nem csak a lezbik mondják!

Csak féltékeny vagy mert neki van neked meg nincs pasid!

2011. okt. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%

Hát... ugyan a kérdésed nem arra a problémára irányult, hogy leszbikus vagy-e?, de én inkább erre tudnék kommentet írni. Szerintem nem biztos, hogy leszbikus vagy, lehet, hogy igazából tényleg csak féltékeny, mert nincs pasid. Én is éreztem magamat így, ahogy te, ugyanígy a féltékenység miatt, és rettegtem, hogy mi van, ha leszbikus. Néhány év múlva majd kialakul, hogy melyik nemhez is vonzódunk igazán, és remélem a fiúkhoz. :)

Egyébként semmi képp se mondd meg annak a lánynak, mert valószínű, hogy tovább adná. Inkább gondolkozz magadban, és találd ki, hogy hol találhatod meg a szerelmet, még akkor is, ha egy lányról van szó.

2011. okt. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%

SENKINEK SE MOND EL!

kamasz vagy,most hirtelen érdekel a saját nemed,de ez nem jelenti azt,hogy leszbikus is lennél.

viszont,ha elmondanád vkinek,egyből terjedne a pletyka,és NAGYON DURVA megaláztatásokon mennél keresztül.Ismertem egy meleg srácot a gimibe,és ahogy bántak vele..NE AKARD MEGTUDNI!

22/L

2011. okt. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%

14 évesen belezúgtam egy 24 éves nőbe. amikor barátságból megölelt egy másik lányt, majdnem sírva fakadtam. utána lett egy barátom. fiú.:) [ezt az ügyet senkinek se mondtam el]

szóval valószínű, hogy a hormonok miatt van ez. ha mégse, akkor lehet, h biszex vagy. nincs azzal semmi baj. de a leszbikussággal. akik ezt mondják, idióták.

15L

2011. okt. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
NE MONDD EL neki, jobban jársz. Szenvedni fogsz, igen, de ez van. Viszont ha elmondod neki, biztos lehetsz benne, hogy az előbb vagy utóbb kitudódik. Szerintem jobban jársz, ha csendben maradsz, vagy vállalod a kiközösítést? Jól gondold meg...
2012. jan. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nálunk van egy csaj, aki leszbikus. Eleinte csak én meg egy másik lány tudtuk. Aztán a csaj, aki leszbikus minden oszitársamnak elmondta, hogy leszbikus. Senkinek sincs semmi baja vele. Mikor a barátnőjéről beszél nem azt mondjuk, hogy FÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚJ hagyd már, hanem végig hallgatjuk, mint azokat, akiknek pasijuk van. Szinte ugyanolyan, mint mi csak ő nem a pasijáról, hanem a csajáról beszél.

16/l

2012. jan. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!